Ferma Drobiu Kałużny

Jaja
67-400 Przyczyna Dolna 63 B lubuskie
Poniedziałek 08:00 - 16:00
Wtorek 08:00 - 16:00
Środa 08:00 - 16:00
Czwartek 08:00 - 16:00
Piątek 08:00 - 16:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Ferma Drobiu Kałużny

Informacje

Opis działalności
Jajka to element, bez którego nie stworzylibyśmy smacznej kuchni. Są potrawy, które bazują na świeżych i dobrych kurzych jajach. Jemy je praktycznie codziennie. W postaci pierwotnej lub przetworzonej. Idealnie nadają się dla dzieci, gdyż bogate są w wiele ważnych składników odżywczych. Smak jajek pokochały całe rzesze ludzi i w dzięki takim firmom jak nasz, na pewno się to nie zmieni.
Produkty i usługi
Ferma Drobiu powstała w 1997 roku dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu zyskaliśmy sporą liczbę stałych odbiorców. Właścicielem jest Andrzej Kałużny, a siedziba zakładu zlokalizowana jest we Wschowie, na terenie województwa lubuskiego. Zajmujemy się chowem kur niosek i sprzedażą jajek.

Posiadamy własne, unikatowe mieszanki pasz. Kury chowane są w najnowszym systemie bateryjnym. Dodatkowo dysponujemy własnym, nowoczesnym zakładem do sortowania i pakowania jajek. Pracuje w nim maszyna Moba Omnia 170. Jesteśmy w stanie w ciągu godziny przesortować ok. 60 tysięcy jajek,

Oferta firmy to:

• jajka w rozmiarze S,
• jajka w rozmiarze M,
• jajka w rozmiarze L,
• jajka w rozmiarze XL.

Jajka do sprzedaży pakujemy do tradycyjnych wytłaczanek mieszczących 30 sztuk, oraz dobrze znanych Państwu ze sklepów opakowań po 10 sztuk i po 6 sztuk jaj. Z myślą o Klientach zadbaliśmy o własny transport. Mamy specjalne samochody z agregatami chłodniczymi, dzięki którym w bezpieczny i odpowiedni sposób przewieziemy większą ilość jajek. Posiadamy samochody ciężarowe i dostawcze mieszczące od 18 do 28 palet.

Zapraszamy do skorzystania z oferty.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
lubuskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń