MWM-Pinke Krzysztof Pinke

Modernizacje budynków - usługi instalatorskie i remontowe

Wykończenia wnętrz
ul. Ogrodowa 9, 67-407 Szlichtyngowa lubuskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
MWM-Pinke Krzysztof Pinke
ul. Ogrodowa 9, 67-407 Szlichtyngowa lubuskie
NIP
4970009699
Strona www
Telefon
MWM-Pinke Krzysztof Pinke

Informacje

Opis działalności firmy MWM-Pinke Krzysztof Pinke w Szlichtyngowa
Firma MWM-Pinke Krzysztof Pinke znajduje się w Szlichtyngowej, w województwie lubuskim. Od 2022 roku świadczymy usługi z zakresu wykończenia wnętrz. Od początku istnienia działalności stawiamy na wysoką jakość i profesjonalizm. Zaufało nam już wielu klientów – mamy nadzieję, że i Państwo zdecydują się na nawiązanie z nami współpracy! W razie pytań pozostajemy do dyspozycji. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego – odpowiemy Państwu tak szybko, jak to możliwe!
Produkty i usługi
Jako kadra firmy MWM-Pinke przez wiele lat uczestniczyliśmy w realizacjach różnych projektów budowlanych. Teraz pomagamy inwestorom, a także właścicielom prywatnych nieruchomości i zarządcom obiektów usługowych. Na ich zlecenie modernizujemy oraz remontujemy mieszkania, domy jednorodzinne, centra handlowe, a także budynki użyteczności publicznej, na przykład siedziby urzędów.

Obszar naszych działań obejmuje:
- instalatorstwo gazowe,
- instalatorstwo elektryczne,
- instalatorstwo wodno-kanalizacyjne,
- montaż instalacji centralnego ogrzewania,
- murowanie,
- remont łazienki,
- remont kuchni,
- wykańczanie wnętrz mieszkań.

Działamy jako generalny wykonawca prac remontowo-budowlanych. Wykonujemy wiele prostych zadań związanych z usuwaniem ubytków w ścianach i sufitach oraz szpachlowaniem, tynkowaniem czy malowaniem. Jednak oprócz tego nasz zespół specjalistów uczestniczy również w generalnych przebudowach obiektów. Pomagamy w wyburzaniu ścian i całkowitej modernizacji układu pomieszczeń. Zajmujemy się przy tym przeróbkami instalacji sanitarnych, a także układaniem płytek oraz paneli i innych materiałów uwzględnionych w projekcie, potrzebnych do wykończenia ścian i podłóg.

Jednak budowa, remonty i modernizacja obiektów mieszkalnych i usługowych to nie jedyny profil naszej działalności. Mamy również wiedzę na temat infrastruktury transportowej i zajmujemy się przebudową linii kolejowych.

Zapraszamy serdecznie do współpracy - firma MWM-Pinke.
Zasięg działania
Firma MWM-Pinke Krzysztof Pinke z lokalizacji: Szlichtyngowa świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie, kujawsko-pomorskie, lubelskie, lubuskie, łódzkie, małopolskie, mazowieckie, opolskie, podkarpackie, podlaskie, pomorskie, śląskie, świętokrzyskie, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń