Firma Produkcyjno Handlowa Grawena Grażyna Krówczyńska

Producent apteczek samochodowych<br />

Artykuły i sprzęt BHP
ul. Fredry 2, 30-605 Kraków Łagiewniki-Borek Fałęcki, małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Firma Produkcyjno Handlowa Grawena Grażyna Krówczyńska
ul. Fredry 2, 30-605 Kraków Łagiewniki-Borek Fałęcki, małopolskie
NIP
6791101202
Telefon
Firma Produkcyjno Handlowa Grawena Grażyna Krówczyńska

Informacje

Opis działalności firmy Firma Produkcyjno Handlowa Grawena Grażyna Krówczyńska w Kraków
Firma Grawena istnieje w branży od ponad dwudziestu lat. Zajmuje się produkcją apteczek medycznych. Siedziba działalności znajduje się w Krakowie. Właścicielką jest Grażyna Krówczyńska.
Produkty i usługi
Decydując się na zakup własnego samochodu, warto pamiętać również o jego odpowiednim wyposażeniu medycznym, które może przydać się w każdej sytuacji, w szczególności podczas wypadku drogowego. Prawidłowo wyposażona apteczka samochodowa może pomóc w wielu niespodziewanych sytuacjach. Gotową apteczkę można zakupić np. w internecie, jednak bardzo często zdarza się, że jest ona niekompletna. W takich przypadkach warto zwrócić się do profesjonalnego producenta. Grawena oferuje wyposażenie medyczne, które znajduje zastosowanie w podróżach, transporcie, zakładach pracy, a także turystyce i rekreacji.

Oferta zawiera:

- apteczki biurowe,
- apteczki przemysłowe,
- apteczki turystyczne,
- apteczki w saszetkach,
- opakowania plastikowe,
- pudełka z polipropylenu.

Apteczki produkowane są w kasetach plastikowych, dostępnych w szerokim wariancie kolorystycznym. Firma posiada cztery typy produktów o różnej wielkości. Do podstawowych produktów znajdujących się w apteczce należą między innymi opaska dziana, opaska z zapinką, zestaw plastrów, gaza jałowa, maseczka do sztucznego oddychania, kompresy jałowe, rękawiczki jednorazowe, nożyczki i ratunkowy koc przeciwwstrząsowy.

Więcej informacji na temat oferowanych produktów znajdą Państwo na stronie internetowej. Zachęcamy również do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Zapraszamy do skorzystania z oferty.
Zasięg działania
Firma Firma Produkcyjno Handlowa Grawena Grażyna Krówczyńska z lokalizacji: Kraków świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie, kujawsko-pomorskie, lubelskie, lubuskie, łódzkie, małopolskie, mazowieckie, opolskie, podkarpackie, podlaskie, pomorskie, śląskie, świętokrzyskie, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń