Instal Service Kazimierz Pietruszka

Bezpieczne usługi gazownicze w pełnym zakresie

Usługi gazownicze
ul. Sucha 1/14, 30-601 Kraków Łagiewniki-Borek Fałęcki, woj. małopolskie
Poniedziałek 8:00 - 16:00
Wtorek 8:00 - 16:00
Środa 8:00 - 16:00
Czwartek 8:00 - 16:00
Piątek 8:00 - 16:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
(4 opinie) napisz opinię
Instal Service Kazimierz Pietruszka
ul. Sucha 1/14, 30-601 Kraków Łagiewniki-Borek Fałęcki, woj. małopolskie
NIP
6760029478
Telefon
Instal Service Kazimierz Pietruszka

Informacje

Opis działalności firmy Instal Service Kazimierz Pietruszka w Kraków
Instal-Service oferuje kompleksowe usługi gazownicze. Siedziba działalności mieści się w Krakowie. Właścicielem jest Kazimierz Pietruszka, który zaprasza do kontaktu.
Produkty i usługi
Instal Service działa już od 1974 roku. Głównym profilem działalności są kompleksowe usługi gazownicze. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w montażu i wymianie instalacji gazowych. Do podstawowych czynności wykonywanych przez firmę należą przede wszystkim instalacje centralnego ogrzewania i kotłowni gazowych. W ofercie znajdują się między innymi:

- usługi wodno-kanalizacyjne,
- montaż kotłowni olejowych,
- montaż kolektorów słonecznych,
- instalacje sanitarne,
- rozwiązywanie usterek instalacji gazowej.

W swoich działaniach Instal Service wykorzystuje system Prodoral R601, który jest jedyną alternatywą dla tradycyjnej metody wymiany przewodów gazowych. Dzięki technologii polimerowej istnieje możliwość usuwania usterek bez niszczenia powłok zewnętrznych, które pokrywają instalacje. Działalność obsługuje obiekty użyteczności publicznej oraz budynki mieszkalne. Zespół firmy składa się z wysoko wykwalifikowanych specjalistów, którzy gwarantują najwyższą jakość wykonywanych usług, rzetelność i krótkie terminy realizacji zleceń.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej.

Instal Service zaprasza do skorzystania z oferty.

Aktualności

usługi instalacyjne

24.05.2024

Gdzie szukać profesjonalnych usług gazowniczych w Krakowie? Instal-Service Kazimierz Pietruszka to odpowiedź na to pytanie, oferując kompleksowe rozwiązania w zakresie instalacji i serwisowania urządzeń gazowych. Siedziba firmy znajduje się w malowniczym Krakowie, gdzie właściciel, Kazimierz Pietruszka, dba o najwyższą jakość świadczonych usług oraz zadowolenie klientów. Jeśli poszukujesz rzetelnych i doświadczonych specjalistów w dziedzinie gazownictwa, zapraszamy do kontaktu z Instal-Service, gdzie niewątpliwie znajdziesz wsparcie i fachowe doradztwo.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(4 opinie) napisz opinię
E
C
Elżbieta Ch.
Firma godna specjalnego polecenia, ponieważ profesjonalizm, słowność i perfekcję wykonania, łączy z umiarkowanymi cenami i wyjątkowo długą / nawet 15 lat / gwarancją na wykonane usługi. Warto też wspomnieć o właścicielu firmy, który ma ogromne doświadczenie zawodowe, a przy tym jest człowiekiem wyjątkowo życzliwym, uczynnym i bardzo pomocnym / bezinteresownie / w załatwieniu wszelkich urzędowych formalności. Gwarantuję, że z usług tej firmy każdy będzie bardzo zadowolony, ponieważ jak się zorientowałam, firmie zależy głównie na zadowoleniu klienta, a nie wyłącznie na zarobku, co w dzisiejszych czasach jest niespotykaną zaletą.
M
Magdalena
Serdecznie polecam, właściciel firmy z przeogromnym doświadczeniem, bardzo dobrzy fachowcy
T
Z
K
Teresa z Krakowa - Krowodrzy.
Witam wszystkich! Chcę zaświadczyć wszem i wobec bardzo porządna firma.P Wojciech , który u mnie wykonywał zlecona pracę pracę to człowiek solidny, odpowiedzialny , znający się na rzeczy.Bardzo dziękuje i polecam z całą odpowiedzialnością
L
lewandrowski
Bardzo dobra firma.