Instal Service Kazimierz Pietruszka

Bezpieczne usługi gazownicze w pełnym zakresie

Usługi gazownicze
ul. Sucha 1/14, 30-601 Kraków Łagiewniki-Borek Fałęcki, małopolskie
Poniedziałek 8:00 - 16:00
Wtorek 8:00 - 16:00
Środa 8:00 - 16:00
Czwartek 8:00 - 16:00
Piątek 8:00 - 16:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
(4 opinie) napisz opinię
Instal Service Kazimierz Pietruszka
ul. Sucha 1/14, 30-601 Kraków Łagiewniki-Borek Fałęcki, małopolskie
NIP
6760029478
Telefon
Instal Service Kazimierz Pietruszka

Informacje

Opis działalności firmy Instal Service Kazimierz Pietruszka w Kraków
Instal-Service oferuje kompleksowe usługi gazownicze. Siedziba działalności mieści się w Krakowie. Właścicielem jest Kazimierz Pietruszka, który zaprasza do kontaktu.
Produkty i usługi
Instal Service działa już od 1974 roku. Głównym profilem działalności są kompleksowe usługi gazownicze. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w montażu i wymianie instalacji gazowych. Do podstawowych czynności wykonywanych przez firmę należą przede wszystkim instalacje centralnego ogrzewania i kotłowni gazowych. W ofercie znajdują się między innymi:

- usługi wodno-kanalizacyjne,
- montaż kotłowni olejowych,
- montaż kolektorów słonecznych,
- instalacje sanitarne,
- rozwiązywanie usterek instalacji gazowej.

W swoich działaniach Instal Service wykorzystuje system Prodoral R601, który jest jedyną alternatywą dla tradycyjnej metody wymiany przewodów gazowych. Dzięki technologii polimerowej istnieje możliwość usuwania usterek bez niszczenia powłok zewnętrznych, które pokrywają instalacje. Działalność obsługuje obiekty użyteczności publicznej oraz budynki mieszkalne. Zespół firmy składa się z wysoko wykwalifikowanych specjalistów, którzy gwarantują najwyższą jakość wykonywanych usług, rzetelność i krótkie terminy realizacji zleceń.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej.

Instal Service zaprasza do skorzystania z oferty.

Aktualności

kolektory słoneczne

06.02.2024

W naszej firmie oferujemy usługi instalacji kolektorów słonecznych najwyższej jakości dla naszych cenionych klientów. Posiadamy niezbędny sprzęt, wiedzę oraz doświadczenie, aby wykonać zadanie z najwyższą precyzją i wydajnością. Nasz zespół jest dobrze przygotowany do przeprowadzenia instalacji kolektorów słonecznych dla klientów indywidualnych oraz firm. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami i skorzystania z naszych wyjątkowych usług.

kotłownia

08.11.2023

Nasza firma oferuje cenną usługę montażu kotłowni gazowych i olejowych. Te pomieszczenia są niezbędne do ogrzewania budynków i dostarczania ciepłej wody. Ważne jest, aby były one prawidłowo zaprojektowane i skonstruowane, aby zapewnić optymalną wydajność. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży nasz zespół posiada specjalistyczną wiedzę, aby zapewnić bezbłędne instalacje. Zaufaj nam, że zapewnimy Ci niezawodne i wydajne rozwiązanie grzewcze.

instalacja gazowa

13.08.2023

Montaż instalacji gazowych to proces, który wymaga użycia specjalistycznego sprzętu. Wynika to z faktu, że rury muszą być odpowiednio połączone, a połączenia muszą być wykonane zgodnie z obowiązującymi normami. Ponadto muszą być one odpowiednio zabezpieczone przed korozją i innymi uszkodzeniami. Nasza firma posiada niezbędny sprzęt oraz doświadczenie, aby rzetelnie wykonać takie prace. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami.

instalacja gazowa

26.05.2023

System gazowy to skomplikowana sieć rur zaprojektowana do transportu gazu z jednego miejsca do drugiego. System ten jest przede wszystkim wykorzystywany do ogrzewania domów i budynków. Jednakże może być również używany do innych celów, takich jak gotowanie i oświetlenie. System gazowy jest ważnym elementem nowoczesnej infrastruktury i odgrywa kluczową rolę w zapewnieniu ludziom dostępu do energii potrzebnej do codziennego życia.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(4 opinie) napisz opinię
E
C
Elżbieta Ch.
Firma godna specjalnego polecenia, ponieważ profesjonalizm, słowność i perfekcję wykonania, łączy z umiarkowanymi cenami i wyjątkowo długą / nawet 15 lat / gwarancją na wykonane usługi. Warto też wspomnieć o właścicielu firmy, który ma ogromne doświadczenie zawodowe, a przy tym jest człowiekiem wyjątkowo życzliwym, uczynnym i bardzo pomocnym / bezinteresownie / w załatwieniu wszelkich urzędowych formalności. Gwarantuję, że z usług tej firmy każdy będzie bardzo zadowolony, ponieważ jak się zorientowałam, firmie zależy głównie na zadowoleniu klienta, a nie wyłącznie na zarobku, co w dzisiejszych czasach jest niespotykaną zaletą.
M
Magdalena
Serdecznie polecam, właściciel firmy z przeogromnym doświadczeniem, bardzo dobrzy fachowcy
T
Z
K
Teresa z Krakowa - Krowodrzy.
Witam wszystkich! Chcę zaświadczyć wszem i wobec bardzo porządna firma.P Wojciech , który u mnie wykonywał zlecona pracę pracę to człowiek solidny, odpowiedzialny , znający się na rzeczy.Bardzo dziękuje i polecam z całą odpowiedzialnością
L
lewandrowski
Bardzo dobra firma.