Błyskawica Instalacje Odgromowe Marek Sokołowski

Zapewnij sobie bezpieczeństwo dzięki instalacji odgromowej

Elektroinstalatorstwo
ul. Komandosów 1, 30-334 Kraków Dębniki, małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Błyskawica Instalacje Odgromowe Marek Sokołowski
ul. Komandosów 1, 30-334 Kraków Dębniki, małopolskie
NIP
9441373717
Telefon
Błyskawica Instalacje Odgromowe Marek Sokołowski

Informacje

Opis działalności firmy Błyskawica Instalacje Odgromowe Marek Sokołowski w Kraków
Firma "Błyskawica" działa w branży elektrycznej i zajmuje się projektowaniem oraz montażem wysokiej jakości instalacji odgromowych. W ofercie znajdują się piorunochrony i systemy odgromowe, wykonujemy także pomiary uziemień. Osobą decyzyjną w firmie jest Marek Sokołowski a jej siedziba znajduje się w Krakowie. Założyciel zaprasza do przeczytania oferty.
Produkty i usługi
Przedsiębiorstwo „Błyskawica” działa na rynku od 1998 roku i od początku zajmuje się projektowaniem oraz montażem profesjonalnych instalacji odgromowych. Ponad 20 lat na rynku sprawiło, iż pracownicy firmy stali się w tym zakresie prawdziwymi specjalistami oraz zdobyli zaufanie licznych Klientów.

Instalacje odgromowe są niezwykle ważne dla bezpieczeństwa nie tylko budynków przemysłowych, ale i domów mieszkalnych, gdyż zabezpieczają je przez uderzeniem pioruna, przyjmują energię wyładowania atmosferycznego i odprowadzają ją do ziemi. By instalacja była efektywna, powinna być wykonana w pełnej zgodności z obowiązującymi przepisami i normami.

Wieloletnie doświadczenie, jakie posiada kadra, pozwala na oferowanie usług na najwyższym poziomie oraz zapewnienie Klientom pełnego bezpieczeństwa. Pracownicy posiadają wszelkie niezbędne i wymagane prawem potwierdzenia kwalifikacji zawodowych i certyfikaty do przyrządów pomiarowych. Służą oni również profesjonalnym doradztwem i pomocą w trakcie trwania współpracy. W trakcie realizacji zleceń wykorzystywane są tylko produkty pochodzące od renomowanych europejskich producentów zapewniające długą żywotność i bezawaryjność instalacji.

Pracownicy wykonują również specjalistyczne pomiary instalacji odgromowych mające na celu potwierdzenie skuteczności i przydatności odgromienia. Po zakończeniu badań diagnostycznych wystawione są niezbędne protokoły potwierdzające ich skuteczność. Warto wspomnieć, iż wszystkie zakładane przez firmę odgromienia objęte są 5-letnią gwarancją.

Więcej szczegółowych informacji znaleźć można na stronie internetowej firmy.

Aktualności

instalacja uziemienia

05.03.2024

Instalacja systemu uziemienia jest nieodzownym elementem każdej instalacji elektrycznej. Pełni kluczową rolę w zapewnieniu bezpiecznego i efektywnego działania urządzeń elektrycznych w budynku. Jeśli potrzebujesz niezawodnych usług instalacji uziemienia w Krakowie i okolicach, nie szukaj dalej niż Błyskawica. Nasz zespół ekspertów jest gotowy, by zaspokoić wszystkie potrzeby związane z uziemieniem. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub za pośrednictwem naszej strony internetowej.

osprzęt odgromowy

26.12.2023

Ochrona przed uderzeniami pioruna jest niezwykle istotnym elementem w instalacjach elektrycznych. Odpowiada ona za ochronę całej instalacji przed uszkodzeniem. Jeśli poszukujesz firmy, która sprzedaje osprzęt odgromowy w Krakowie, serdecznie zapraszamy do kontaktu z firmą Błyskawica. Jesteśmy na rynku od ponad dwudziestu lat i oferujemy szeroki wybór produktów. Zapewniamy profesjonalne doradztwo oraz atrakcyjne ceny.

pomiary instalacji odgromowych

17.09.2023

Błyskawica to firma z siedzibą w Krakowie, która świadczy usługi elektroinstalacyjne. W ramach naszej działalności wykonujemy pomiary instalacji odgromowych oraz weryfikujemy ich stan. Posiadamy niezbędny sprzęt oraz doświadczenie, co pozwala nam zagwarantować dokładność pomiarów oraz terminowe wykonanie zlecenia.

instalacje odgromowe

26.06.2023

Instalacje odgromowe są istotnym elementem każdego budynku. Pomagają chronić konstrukcję przed uderzeniami piorunów, które mogą powodować poważne uszkodzenia. Jeśli poszukujesz firmy w Krakowie, która wykona dla Ciebie takie usługi, serdecznie zachęcamy do kontaktu z Błyskawicą. Oferujemy kompleksowe i niezawodne rozwiązania, a także konkurencyjne ceny. Zapraszamy!

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń