Błyskawica Instalacje Odgromowe Marek Sokołowski

Zapewnij sobie bezpieczeństwo dzięki instalacji odgromowej

Elektroinstalatorstwo
ul. Komandosów 1, 30-334 Kraków Dębniki, małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Błyskawica Instalacje Odgromowe Marek Sokołowski
ul. Komandosów 1, 30-334 Kraków Dębniki, małopolskie
NIP
9441373717
Telefon
Błyskawica Instalacje Odgromowe Marek Sokołowski

Informacje

Opis działalności firmy Błyskawica Instalacje Odgromowe Marek Sokołowski w Kraków
Firma "Błyskawica" działa w branży elektrycznej i zajmuje się projektowaniem oraz montażem wysokiej jakości instalacji odgromowych. W ofercie znajdują się piorunochrony i systemy odgromowe, wykonujemy także pomiary uziemień. Osobą decyzyjną w firmie jest Marek Sokołowski a jej siedziba znajduje się w Krakowie. Założyciel zaprasza do przeczytania oferty.
Produkty i usługi
Przedsiębiorstwo „Błyskawica” działa na rynku od 1998 roku i od początku zajmuje się projektowaniem oraz montażem profesjonalnych instalacji odgromowych. Ponad 20 lat na rynku sprawiło, iż pracownicy firmy stali się w tym zakresie prawdziwymi specjalistami oraz zdobyli zaufanie licznych Klientów.

Instalacje odgromowe są niezwykle ważne dla bezpieczeństwa nie tylko budynków przemysłowych, ale i domów mieszkalnych, gdyż zabezpieczają je przez uderzeniem pioruna, przyjmują energię wyładowania atmosferycznego i odprowadzają ją do ziemi. By instalacja była efektywna, powinna być wykonana w pełnej zgodności z obowiązującymi przepisami i normami.

Wieloletnie doświadczenie, jakie posiada kadra, pozwala na oferowanie usług na najwyższym poziomie oraz zapewnienie Klientom pełnego bezpieczeństwa. Pracownicy posiadają wszelkie niezbędne i wymagane prawem potwierdzenia kwalifikacji zawodowych i certyfikaty do przyrządów pomiarowych. Służą oni również profesjonalnym doradztwem i pomocą w trakcie trwania współpracy. W trakcie realizacji zleceń wykorzystywane są tylko produkty pochodzące od renomowanych europejskich producentów zapewniające długą żywotność i bezawaryjność instalacji.

Pracownicy wykonują również specjalistyczne pomiary instalacji odgromowych mające na celu potwierdzenie skuteczności i przydatności odgromienia. Po zakończeniu badań diagnostycznych wystawione są niezbędne protokoły potwierdzające ich skuteczność. Warto wspomnieć, iż wszystkie zakładane przez firmę odgromienia objęte są 5-letnią gwarancją.

Więcej szczegółowych informacji znaleźć można na stronie internetowej firmy.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń