Katarzyna Cyranka Gabinet Psychoterapeutyczny

Profesjonalna pomoc terapeutyczna

Psychiatrzy psycholodzy i psychoterapeuci
ul. Kazimierza Wielkiego 47 lok. 56, 30-074 Kraków Krowodrza, małopolskie
poniedziałek Zamknięte
wtorek 14:00 - 22:00
środa 08:00 - 17:00
czwartek 14:00 - 22:00
piątek Zamknięte
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
664 680 001
Adres korespondencyjny
ul. Kazimierza Wielkiego 47 lok. 56, 30-074 Kraków Krowodrza, małopolskie

Informacje

Opis działalności
Usługi realizowane w moim prywatnym gabinecie psychoterapeutycznym: psychoterapia indywidualna, porady psychologiczne, diagnostyka psychologiczna, konsultacje rodzinne, konsultacje par, interwencje kryzysowe
Produkty i usługi
Jestem certyfikowanym psychoterapeutą Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

W moim gabinecie prowadzę psychoterapię w nurcie psychodynamicznym i psychoanalitycznym (podejście jungowskie); w języku polskim i angielskim. Zajmuję się też diagnostyką psychologiczną, poradnictwem i interwencją kryzysową.

Ukończyłam studia magisterskie na trzech kierunkach: psychologia, filologia angielska oraz nauki o rodzinie. Następnie odbyłam czteroletnie studia doktoranckie na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. W 2015 r. obroniłam zwyróżnieniem pracę doktorską pt. "Zmiany w funkcjonowaniu osobowości w wyniku psychoterapii grupowej z elementami psychoterapii indywidualnej u osób z zaburzeniami nerwicowymi i zaburzeniami osobowości", uzyskując tytuł doktora nauk medycznych z wyróżnieniem.

Ukończyłam także czteroletnie szkolenie z zakresu psychoterapii prowadzone przez Katedrę Psychoterapii UJ CM oraz szkolenie szkolenie z psychoanalizy jungowskiej International Association of Analytical Psychology.

Aktualnie realizuję specjalizację kliniczną z zakresu psychiatrii osób dorosłych w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie.

Przez 7 lat pracowałam w Zakładzie Psychoterapii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie prowadząc - w nurcie psychodynamicznym - terapię grupową oraz indywidualną.

Od 1.10.2017 r pracuję w Katedrze Psychiatrii UJ CM, w Klinice Psychiatrii Dorosłych i w Poradni Psychologicznej Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie.

Od 2015 roku prowadzę zajęcia z dialogu psychoterapeutycznego w Medycznym Centrum Kształcenia Podyplomowego UJ. Prze kilka pracowałam w Dziale dla Osób Niepełnosprawnych Uniwersytetu Jagiellońskiego, w ramach programu Konstelacja Lwa. Uczestniczyłam też w programie profilaktyki depresji "Wyprzedzić Smutek". Aktualnie jestem konsultantem w Ośrodku SOWA UJ.

Prowadzę badania nad skutecznością psychoterapii i biorę udział w licznych zjazdach, konferencjach oraz szkoleniach krajowych i zagranicznych, obejmujących tę problematykę.
Marki i specjalizacje
Prowadzę terapię osób z zaburzeniami lękowymi (m.in. fobie, lęk uogólniony, zaburzenia adaptacyjne, zaburzenia dysocjacyjno-konwersyjne, zaburzenia obsesyjno-kompulsyjne itd.) i z zaburzeniami odżywiania (m.in. anoreksja, bulimia, wymioty lub przejadanie się związane z czynnikami psychologicznymi. Leczę także pacjentów z różnego rodzaju zaburzeniami osobowości, przejawiającymi się trudnościami w relacjach, w funkcjonowaniu rodzinnym i zawodowym. Prowadzę też interwencję kryzysową i poradnictwo.
Certyfikaty
Jestem certyfikowanym psychoterapeutą Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. W ramach zajęć dydaktycznych uczestniczę w zajęciach z Psychiatrii i Psychoterapii dla studentów Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum oraz dla słuchaczy Szkoły Medycznej dla Obcokrajowców.W ramach działalności gabinetu wykonuję również tłumaczenia specjalistyczne polsko-angielskie i angielsko-polskie z zakresu psychologii oraz psychiatrii.Rozpocznij pozytywną zmianę już dziś!tel. 664 680 001Serdecznie zapraszam!

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń