"Adentica" Gabinet Dentystyczny Ayman Abdel-Haq

Stomatolodzy i protetycy
ul. Odrowąża 52 /7, 30-009 Kraków Krowodrza, małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

(4)
(5)

Informacje

Firma prowadzi swoją działalność w ramach branży Stomatolodzy i protetycy. "Adentica" Gabinet Dentystyczny Ayman Abdel-Haq ma swoją siedzibę w miejscowości Kraków w województwie małopolskim.
Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferowanych przez firmę produktów i usług, możesz skontaktować się z nią drogą telefoniczną: 606 108 387 lub mailową: ayman@adentica.pl
Firma świadczy działalność pod adresem 30-009 Kraków ul. Odrowąża 52 /7,. Jeśli chcesz spotkać się z jej przedstawicielem osobiście, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych siedziby "Adentica" Gabinet Dentystyczny Ayman Abdel-Haq: [kopiuj]
Wieloletnia obecność firmy na rynku, pozwala nam na przekonanie, że jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom obsługi i kompetencje niezbędne do załatwienia przedsięwzięć zleconych "Adentica" Gabinet Dentystyczny Ayman Abdel-Haq.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.