A.R. "Akord" Andrzej Piech Ryszard Ćwik

Budowa i wykończenia pod klucz
ul. Klimeckiego 14 (Centrum Targowe Chemobudowa), 30-705 Kraków Podgórze, małopolskie
(5 opinii) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(4)

Informacje

Budowa i wykończenia pod klucz to branża, w której A.R. "Akord" Andrzej Piech Ryszard Ćwik prowadzi swoją działalność. Siedzibą firmy jest Kraków w województwie małopolskim.
Firma nie dostarczyła nam szczegółowych danych na temat swojej oferty.
Więcej informacji na jej temat uzyskasz poprzez kontakt z A.R. "Akord" Andrzej Piech Ryszard Ćwik poprzez email: biuro@akord.krakow.pl lub telefon: 601 976... .
Siedziba firmy A.R. "Akord" Andrzej Piech Ryszard Ćwik znajduje się pod adresem 30-705 Kraków ul. Klimeckiego 14 (Centrum Targowe Chemobudowa). Jeżeli korzystasz z nawigacji GSP, pomocne mogą okazać się dokładne współrzędne geograficzne firmy: [kopiuj]
Mamy nadzieję, że już niedługo dołączysz do zadowolonych klientów firmy A.R. "Akord" Andrzej Piech Ryszard Ćwik. Zachęcamy do pozostawienia opinii o firmie w naszej sekcji “Oceny i opinie”.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(5 opinii) napisz opinię
N
N.Mackal
Sprawna realizacja projektu i wykonanie bardzo dobrej jakość. Do wyboru firmy skłoniły nas opinie zadowolonych inwestorów.
K
Klient
Firma A.R. AKORD popeniła liczne błędy na naszej budowie, których do tej pory nie naprawiła. W związku z czym dalsze prace są wstrzymane. Inne firmy, które widziały "dzieło" wykonane przez tą firmą nie mogą uwierzyć, w popełnienie tak rażących błędów i brak ich naprawy ze strony firmy AKORD. Dodatkowo firma AKORD buduje bardzo niedbale i nie budują zgodnie z projektem co jest nie do pomyślenia. Firma podpisuje umowę w której zobowiązuje się wykonać budowę zgodnie z projektem a potem sama wprowadza zmiany za plecami Inwetsora nie informując go o tych zmianach.
N
I
Niezadowolony Inwestor
Podpisanie umowy z tą firmą to był największy błąd jaki popełniłem jako Inwestor. Należy unikać tej firmy.
I
Inwestor
Ostrzegam przed współpracą z firmą A.R. AKORD.
N
NKA
Firmy nie polecam, z tej współpracy zrobił się tylko klopot. Jeśli ktoś jest ciekawy jak wygląda współpraca z tą firmą to zapraszam na priv.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.