Informacje

Opis działalności

Produkcja i montaż rozdzielnic elektrycznych niskiego i średniego napięcia.

Produkty i usługi

Firma zajmuje się produkcją i montażem rozdzielnic elektrycznych niskiego i średniego napięcia, szaf rozdzielczych, sterowniczych i pomiarowych w oparciu o renomowane firmy tj. Schneider Electric, Leagrand, Meller-Eaton, Hager, Schrack.

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo-Usługowe POZYTEL KRAKÓW to firma, której pracownicy posiadają bogate doświadczenie poparte ponad dwudziestoletnią praktyką.
Doświadczenie, które zdobyli w produkcji rozdzielnic, skrzynek, szaf sterowniczych wyposażonych w aparaturę elektryczną, jak i bez niej pozwala na zaliczanie ich do grona najlepiej doświadczonych w swojej profesji.
Firma Pozytel Kraków buduje swój wizerunek oparty na zrealizowanych zamówieniach. Wszystkie prace w firmie wykonywane są z należytą starannością, fachowo i rzetelnie. Profesjonalne podejście do klienta a także elastyczność podejmowanych działań wpływają na zaspokojenie wymagań kontrahenta.
Instalacje elektryczne wykonywane są w oparciu o międzynarodowe standardy jakości poczynając od tworzenia projektu, kompletacji dostaw, montażu aż do rozruchu i eksploatacji.
Oceny i opinie
Średnia ocen firmy:
(0 opinii)
Miejsce na Twoją opinię o firmie

Twoja ocena ogólna

 
 
 
rozdzielnice elektryczne, produkcja rozdzielnic, montaż rozdzielnic, szafy rozdzielcze, szafy sterownicze, AKP, elektroinstalator, instalacje elektryczne, elektryk, elektryka, elektrycy, pomiary elektryczne
Obowiązek informacyjny

Wyznacz trasę dojazdu

start
stop
ul. Rydlówka 5
30-363 Kraków, woj. małopolskie