Informacje

Opis działalności

Produkcja i montaż rozdzielnic elektrycznych niskiego i średniego napięcia.

Produkty i usługi

Firma zajmuje się produkcją i montażem rozdzielnic elektrycznych niskiego i średniego napięcia, szaf rozdzielczych, sterowniczych i pomiarowych w oparciu o renomowane firmy tj. Schneider Electric, Leagrand, Meller-Eaton, Hager, Schrack.

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo-Usługowe POZYTEL KRAKÓW to firma, której pracownicy posiadają bogate doświadczenie poparte ponad dwudziestoletnią praktyką.
Doświadczenie, które zdobyli w produkcji rozdzielnic, skrzynek, szaf sterowniczych wyposażonych w aparaturę elektryczną, jak i bez niej pozwala na zaliczanie ich do grona najlepiej doświadczonych w swojej profesji.
Firma Pozytel Kraków buduje swój wizerunek oparty na zrealizowanych zamówieniach. Wszystkie prace w firmie wykonywane są z należytą starannością, fachowo i rzetelnie. Profesjonalnepodejście do klienta a także elastyczność podejmowanych działań wpływają na zaspokojenie wymagań kontrahenta.
Instalacje elektryczne wykonywane są w oparciu o międzynarodowe standardy jakości poczynając od tworzenia projektu, kompletacji dostaw, montażu aż do rozruchu i eksploatacji.

Oceny i opinie

Średnia ocen firmy:
(0 opinii)
Miejsce na Twoją opinię o firmie

Twoja ocena ogólna

 
 
 
Obowiązek informacyjny