Mako Polska sp. z o.o.

Twój sklep online z moskitierami

Sprzedaż wysyłkowa
ul. Wrobela 6, 32-050 Kraków Podgórze, małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Mako Polska sp. z o.o.
ul. Wrobela 6, 32-050 Kraków Podgórze, małopolskie
NIP
6751277136
Telefon
Mako Polska sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności firmy Mako Polska sp. z o.o. w Kraków
Mako Polska to firma z siedzibą w Krakowie. Prowadzimy sklep internetowy z moskitierami na okna i drzwi. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Produkty i usługi
Nasz sklep online to prawdziwy raj dla osób poszukujących doskonałej ochrony przed owadami. W asortymencie znajdziesz niezwykle różnorodne moskitiery, które nie tylko zatrzymują natrętne insekty, lecz także działają jako niezastąpiony filtr powietrza. To rozwiązanie, które eliminuje toksyczne zanieczyszczenia, dając Ci pewność, że w Twoim wnętrzu panuje zdrowa atmosfera, wolna od alergenów i szkodliwych substancji. Nasze moskitiery to prawdziwa tarcza ochronna, niezależnie od tego, czy chodzi o okna, czy drzwi.

Ciesz się niezwykłą wygodą dzięki szybkiemu i bezproblemowemu montażowi, który stał się nieodłączną cechą naszych produktów. W ciągu kilku chwil zamontujesz moskitierę na oknie lub drzwiach, bez konieczności posiadania specjalistycznych narzędzi czy umiejętności. Wreszcie będziesz mógł otworzyć okno, by wpuścić świeże powietrze, bez obawy przed nieproszonymi gośćmi.

Nasz sklep oferuje różnorodne typy moskitier, dopasowane do Twoich potrzeb. Bez trudu wybierzesz moskitierę na okno ramkowe, taśmę czy w formie rolety. W sprzedaży mamy też moskitiery na okna dachowe, do wnętrz czy na drzwi wejściowe, tarasowe i balkonowe.

Oprócz tego, w naszym sklepie znajdziesz wysokiej jakości siatki przeciw owadom oraz uszczelki do okien i drzwi.
Zasięg działania
Firma Mako Polska sp. z o.o. z lokalizacji: Kraków świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
małopolskie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń