Termo Technika Monika Czamara

ARMATURA PAROWA – WYMIENNIKI CIEPŁA – STACJE UZDATNIANIA

Armatura przemysłowa
ul. Kanarkowa 10a, 30-693 Kraków Podgórze Duchackie, małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(12) 636 47 38
Adres korespondencyjny
ul. Kanarkowa 10a, 30-693 Kraków Podgórze Duchackie, małopolskie

Informacje

Opis działalności
Firma Termo Technika ma swoją siedzibę w Krakowie. Specjalizujemy się w dystrybucji armatury do instalacji chłodniczych, pary czy olejowych. Na lokalnym rynku działamy już od 1998 roku. Osobą decyzyjną w naszej firmie jest Monika Czamara.
Produkty i usługi
Prowadzona przez nas działalność skupia się na dystrybucji specjalistycznej armatury przemysłowej związanej z instalacjami chłodniczymi, olejowymi oraz parowymi. Współpracujemy także z doświadczonymi projektantami, dzięki czemu nasze usługi mają charakter kompleksowy.

Jesteśmy obecni na rynku już od ponad dwudziestu jeden lat. Poprzez zdobyte w tym czasie doświadczenie oraz zaufanie sporego grona usatysfakcjonowanych klientów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakość wszystkich świadczonych przez nas usług.

W ramach naszej oferty proponujemy:

- naprawę pomp,
- uzdatnianie wody,
- pomiar przepływu pary,
- wymienniki ciepła,
- zawór zwrotny.

Dodatkowo możemy zaoferować pompy do wody, filtry węglowe oraz zmiękczacze. Proponujemy też zawory bezpieczeństwa oraz zawory kulowe wodne. Na naszą ofertę składają się reduktory ciśnienia, zmiękczacze wody czy zawory elektromagnetyczne lub odcinające.

Ponadto oferujemy odwadniacze czy filtry siatkowe. Zajmujemy się pomiarami przepływów, serwisem klimatyzacji w budynku oraz dezynfekcją wody. Wszystkie produkty oraz usługi związane są głównie z instalacjami pary, gorącej wody, olejowymi oraz stacjami uzdatniania wody.

Nasz zespół to wyłącznie doświadczeni i wykwalifikowani pracownicy, którzy dzięki swojemu wieloletniemu stażu w zawodzie oraz obszernej wiedzy są w stanie wykonać każde powierzone im zadanie.

Jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakość wszystkich świadczonych przez nas usług.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
świętokrzyskie, łódzkie, małopolskie, lubuskie, wielkopolskie, podkarpackie, opolskie, śląskie, lubelskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń