Plc System Sp. z o.o.

Projektowanie, montaż i naprawa wewnętrznych instalacji

Klimatyzacja
ul. Hodowlana 5, 33-100 Tarnów małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Plc System Sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności
PLC System to spółka z siedzibą w Tarnowie. Firma zajmuje się elektryką i automatyką. Prowadzi działalność od 2015 roku i realizuje usługi na terenie miasta oraz w jego okolicach. Klienci przedsiębiorstwa to zarówno podmioty gospodarcze działające w różnych branżach, jak i osoby fizyczne.
Produkty i usługi
Wewnętrzne instalacje, szczególnie instalacje elektryczne, to niezbędne wyposażenie każdego domu, mieszkania, lokalu usługowego, biura i zakładu przemysłowego. Wykonaniem tego rodzaju instalacji od lat zajmuje się firma PLC System. Przedsiębiorstwo zapewnia indywidualne podejście do każdego zlecenia, dotrzymywanie terminów i konkurencyjne ceny. Poza samym okablowaniem pracownicy firmy montują tablice rozdzielcze i osprzęt elektryczny. Zajmują się też serwisem instalacji i wykonywaniem pomiarów.

PLC Sytem oferuje również wykonywanie i naprawę takich systemów jak:
-klimatyzacja,
-rekuperacja,
-instalacje fotowoltaiczne,
-instalacje zarządzania budynkiem,
-alarmy przeciwpożarowe,
-alarmy przeciwwłamaniowe,
-alarmy przeciwnapadowe.

Dla bezpieczeństwa klientów pracownicy firmy montują również dźwiękowe systemy ostrzegawcze, kamery monitoringu przemysłowego oraz systemy kontroli dostępu. W każdym z wymienionych przypadków firma korzysta z nowoczesnych rozwiązań, co gwarantuje niezawodność instalacji.

Po więcej informacji związanych z działalnością PLC System można wejść na stronę internetową, napisać maila albo zadzwonić.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
małopolskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe

bms,
spp,
dso,
cctv,