BAU-TECH s.c.

DACHY, OKNA, BRAMY, DRZWI, USŁUGI, WYKONAWSTWO

Dachy i rynny
ul. Okrężna 4, 33-100 Tarnów małopolskie
Poniedziałek 08:00 - 16:00
Wtorek 08:00 - 16:00
Środa 08:00 - 16:00
Czwartek 08:00 - 16:00
Piątek 08:00 - 16:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(14) 623 02 46
Sprzedaż detaliczna
146230246
biuro@bau-tech.pl
http://bau-tech.pl
Sprzedaż hurtowa
146201395
146201396
501640305
BAU-TECH s.c.

Informacje

O nas
Bau-Tech - DACHY, OKNA, BRAMY, DRZWI, WYKONAWSTWO, Tarnów

Firma BAU-TECH zajmuje się kompleksową sprzedażą pokryć dachowych, stolarki okiennej, drzwiowej oraz bram garażowych.
W ofercie posiadamy: blachy dachówkowe, trapezowe, płaskie, panelowe, dachówki ceramiczne, rynny stalowe oraz PCV, okna i inne akcesoria dachowe. Zajmujemy się również montażem pokryć dachowych, okien elewacyjnych oraz drzwi i bram garażowych.
Opis działalności
Jesteśmy firmą która prężnie działa w branży budowlanej: DACHY, OKNA, BRAMY, DRZWI to nasza specjalność. Sprzedajemy, montujemy, serwisujemy i doradzamy na terenie województwa małopolskiego i podkarpackiego. Doskonale znamy rynek oraz potrzeby klientów. Oferujemy wysoki standard produktów powiązany z solidnym wykonawstwem.
Produkty i usługi
Podczas budowy domu kluczowym elementem jest wykonanie dachu. Dobór właściwego pokrycia dachowego i odpowiednie wykonanie konstrukcji dachowej stanowi o estetyce i wyglądzie domu, a także o parametrach termicznych budynku.

Najlepszym sposobem na wybranie pokrycia dachowego jest skorzystanie z pomocy odpowiedniej firmy. Jedną z nich jest BAU-TECH Technika Budowlana. Doświadczony wykonawca doradzi technologie i rozwiązania, w które warto zainwestować, aby uzyskać jak najlepszy efekt.

Jednym z najstarszych i najpopularniejszych materiałów wykorzystywanych na pokrycia dachowe jest dachówka ceramiczna. Dachówki są trwałe, stosunkowo małe, należy jednak pamiętać, że są też ciężkie, wymagają odpowiedniej konstrukcji dachu, co wiąże się także z wyższymi kosztami.

Tańszym materiałem jest blachodachówka. Jest ona około 10 razy lżejsza niż pokrycia z dachówek ceramicznych. Podobne cechy do blachodachówki posiadają blachy trapezowe, które są równie lekkie, a ze względu na swój kształt bardziej wytrzymałe. Może to być istotne w regionach o dużej ilości opadów śnieżnych.

Rzadziej spotykanym materiałem do wykonania pokryć dachowych jest blacha miedziana. Firma BAU-TECH to jej producent i doświadczony wykonawca dachów z tego materiału. Blacha miedziana jest trwała i estetyczna, pokrywa się z upływem lat charakterystyczną, zielonkawą patyną.

Popularnym sposobem na wykonanie pokryć dachowych są obecnie gonty bitumiczne. Jest to tani rodzaj pokrycia, porównywalny lub nawet tańszy od pokryć z blachy trapezowej czy blachodachówki.

W ofercie firmy BAU-TECH jest też montaż okien dachowych zarówno w budynkach dopiero powstających, jak i już istniejących.

Firma zatrudnia doświadczonych pracowników, którzy systematycznie uczestniczą w szkoleniach. Renoma, jakość, terminowość i atrakcyjne ceny to cechy wyróżniające to przedsiębiorstwo. Z przedstawicielami można skontaktować się telefonicznie, mailowo oraz przez dostępny na stronie www.bau-tech.pl formularz kontaktowy.
Marki i specjalizacje
Marki produktów oraz firmy, z którymi współpracujemy: Budmat, Blachprofil2, Limblach, Blachdom Plus, Plannja, Ahiroofing, Roben, Ruppceramika, Brass, Euronit, Fakro, Dakea, Plast-Dach, Denbraven, Gunnebo, MDM, Flamingo, Assa, Isola, Corona, Roman, Gerard, Heritage, Profilack, Wirplast, Prefa, Germania, Venecja, Metrotile

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń