"Duet" S.C. Grażyna Sekuła Marcin Doległo

Wyposażenie łazienek
ul. Szpitalna 37, 32-500 Chrzanów małopolskie
(6 opinii) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

Kontakt

Telefon
603 582 255
Adres korespondencyjny
ul. Szpitalna 37, 32-500 Chrzanów małopolskie

Informacje

Firma "Duet" S.C. Grażyna Sekuła Marcin Doległo z siedzibą w miejscowości Chrzanów świadczy swoje usługi w branży Wyposażenie łazienek.
Firma nie dostarczyła nam szczegółowych danych na temat swojej oferty.
Więcej informacji na jej temat uzyskasz poprzez kontakt z "Duet" S.C. Grażyna Sekuła Marcin Doległo poprzez telefon: 603 582 255 .
Z przedstawicielem firmy "Duet" S.C. Grażyna Sekuła Marcin Doległo możesz spotkać się także osobiście, pod adresem 32-500 Chrzanów ul. Szpitalna 37,. Jeśli korzystasz z nawigacji GPS możesz użyć współrzędnych geograficznych: [kopiuj]
Branża skupia firmy, z których większość oferuje:
Wieloletnia obecność firmy na rynku, pozwala nam na przekonanie, że jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom obsługi i kompetencje niezbędne do załatwienia przedsięwzięć zleconych "Duet" S.C. Grażyna Sekuła Marcin Doległo.

Opinie

(6 opinii) napisz opinię
A
Anna
2018-12-12 10:00:14
Bardzo polecam Firmę Duet! Mają bardzo duży wybór płytek i asortymentu do łazienek, tutaj kupiłam wszystko, czego potrzebowałam. Polecam nawet najbardziej wymagającym klientom!
R
Rafał
2017-11-03 14:40:20
Polecam firmę Duet. Duży wybór płytek i innego asortymentu, szybka realizacja zamówienia i dobra komunikacja. Ponadto zawsze można liczyć na rabat. Podsumowując, transakcja przebiegła sprawnie i profesjonalnie.
M
M
Mariola M.
2016-09-22 14:40:35
Bardzo dziękujemy za współpracę i Polecamy wszystkim!:) Urządzamy z mężem pierwsze własne mieszkanie, mieliśmy dużo pomysłów i "marzeń" ale mało wiedzy i doświadczenia, dzięki cennym radom i pomocy pracowników firmy już na etapie projektowania i praktycznych rozwiązań mamy łazienkę naszych marzeń, a tak po prawdzie to mogli nas nieźle naciągnąć na kasę, bo nie mieliśmy o tym pojęcia i niektóre pomysły były zupełnie niepraktyczne.:) Dziękujemy.:)
M
Monika
2015-05-01 12:29:33
Firma Duet to wzór profesjonalizmu i solidności. Zostałam bardzo mile zaskoczona jakością obsługi, fachowym doradztwem i bogatym asortymentem. W swoim domu robiłam 2 łazienki. Od początku zdałam się na Duet - projekt, materiał, transport. Wyszło super - szybko, fachowo, profesjonalnie no i taniej niż w innych sklepach. Gdyby wszystkie firmy w taki sposób traktowały klientów to budowa czy remont domu byłaby przyjemnością. Z czystym sumieniem mogę polecić firmę DUET.
I
Irmina
2015-04-29 13:07:10
Urządzając dom dokonywałam tam wszystkich zakupów do WC, łazienki, salonu, duży wybór i możliwość wyboru z katalogu i zamówienia. Baaardzo miła obsługa, fachowe doradztwo i nie naciągają na drogie zakupy. Tak trzymać.
J
Jarek
2015-04-22 12:16:18
Polecam firmę Duet. Duży wybór płytek i innego asortymentu, szybka realizacja zamówienia i dobra komunikacja. Ponadto zawsze można liczyć na rabat. Podsumowując, transakcja przebiegła sprawnie i profesjonalnie.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.