Triomen-Hurt Sp. z o.o.

Kompleksowe zaopatrzenie z zakresu chemii gospodarczej oraz kosmetyków.

Hurtownie chemii gospodarczej
ul. Chopina 29, 38-320 Gorlice małopolskie
(1 opinia) napisz opinię
Triomen-Hurt Sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności
Firma Triomen jest zlokalizowana w Gorlicach, na terenie województwa małopolskiego. Specjalizujemy się w dystrybucji chemii gospodarczej oraz kosmetyków. Działamy aktywnie od 1991 roku i nieustannie rozwijamy się.
Produkty i usługi
Nasza hurtownia chemii gospodarczej oraz kosmetyków to miejsce, w którym zapewniamy kompleksowe zaopatrzenie do sklepów, drogerii czy instytucji państwowych. Dostarczamy towar w przeciągu 24, maksymalnie 48 godzin. Systematycznie poszerzamy naszą ofertę tak, by spełnić oczekiwania wszystkich naszych klientów.

Prowadzimy naszą działalność już od ponad dwudziestu siedmiu lat. Przez cały ten czas zdobyliśmy odpowiednie doświadczenie oraz zaufanie sporej liczby zadowolonych klientów. Poprzez oby dwa te aspekty, jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu najwyższą jakość wszystkich naszych usług oraz towarów.

W ramach naszej oferty proponujemy między innymi:

- artykuły sanitarne
- znicze
- świece
- artykuły kosmetyczne

Nasz asortyment to wyłącznie towary pochodzące od czołowych producentów, dzięki czemu ich jakość i funkcjonalność jest pewna jeszcze przed momentem zakupu. Bogaty wybór artykułów higienicznych oraz środków chemicznych to właśnie my. Oferujemy różne możliwości zamawiania towaru. Kontakt z przedstawicielem handlowym, Biuro Obsługi lub kontakt z przedstawicielami producentów – każdy ten sposób jest dobry, żeby się u nas zaopatrzyć.

Nasza kadra to zespół doświadczonych pracowników, którzy poprzez swój wieloletni staż w pracy oraz solidność i zaangażowanie zawsze pracują na najwyższym poziomie i dają z siebie wszystko. Jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu rzetelność, dokładność oraz bezwzględną terminowość.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
małopolskie, śląskie

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
A
R
Artur R.
Polecam