Atena Fol-Pack Małgorzata Bulińska

Produkcja czarnych i transparentnych folii

Folie i foliowanie
ul. Balicka 57, 32-060 Kryspinów małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Atena Fol-Pack Małgorzata Bulińska
ul. Balicka 57, 32-060 Kryspinów małopolskie
NIP
9441929623
Telefon
Atena Fol-Pack Małgorzata Bulińska

Informacje

Opis działalności firmy Atena Fol-Pack Małgorzata Bulińska w Kryspinów
Zakład Atena Fol-Pack prowadzimy w Kryspinowie, w województwie małopolskim. Zajmujemy się produkcją folii i wyrobów foliowych. Wyróżniamy się dużym doświadczeniem, ponieważ jesteśmy obecni na rynku od ponad trzydziestu lat. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą opakowań foliowych.
Produkty i usługi
Atena Fol-Pack to najlepsze miejsce na zamówienie wyrobów foliowych. Zakład wyposażyliśmy w nowoczesne maszyny, które obsługują doświadczeni pracownicy. Dzięki temu zapewniamy wysoką jakość i dotrzymujemy ustalonych terminów. Sprawnie realizujemy nawet największe zamówienia. Przykładem są dostawy folii transparentnych i czarnych do użytku ręcznego i maszynowego. Są to folie termokurczliwe, folie stretch i folie bąbelkowe. Oferujemy:
-folie na rolkach,
-rękawy foliowe,
-półrękawy foliowe,
-taśmy foliowe,
-woreczki zamykane PP i LDE,
-worki bez zamknięcia PP i LDE,
-reklamówki sklepowe,
-reklamówki T-shirty,
-worki z plastikową rączką i zawieszką plastikową,
-worki na śmieci.

Na reklamówkach i innych wyrobach na życzenie klientów wykonujemy kolorowe nadruki. Produkujemy również przekładki do palet, wkłady do kartonów dla przemysłu oraz taśmy pakowe i taśmy z nadrukiem. Klienci zamawiają u nas także kartony, pianki polietylenowe, czyściwa bawełniane, gumki recepturki i koperty kurierskie. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty Atena Fol-Pack! Więcej informacji o produkowanych wyrobach udzielamy pod podanym numerem telefonu oraz e-mailowo.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń