Eugeniusz Cyganek Zakład Usług Kominiarskich

Usługi kominiarskie w pełnym zakresie.

Kominiarze
32-046 Minoga 70 małopolskie
(9 opinii) napisz opinię
Eugeniusz Cyganek Zakład Usług Kominiarskich
32-046 Minoga 70 małopolskie
NIP
6771826540
Telefon
Dodatkowe dane kontaktowe
Eugeniusz Cyganek Zakład Usług Kominiarskich

Informacje

Opis działalności firmy Eugeniusz Cyganek Zakład Usług Kominiarskich w Minoga
Nazywam się Eugeniusz Cyganek i jestem Mistrzem Kominiarskim. Prowadzę swój zakład usług kominiarskich na terenie miejscowości Minoga w województwie małopolskim. Zapraszam serdecznie do przeczytania naszej oferty.
Produkty i usługi
Mam na imię Eugeniusz Cyganek i prowadzę swój zakład usług kominiarskich już od prawie dwóch i pół dekady. Często ludzie zapominają, iż wentylacja w domu to podstawa szczególnie teraz gdy zaczęto używać szczelnych okien. Nikt nie myśli o tym, aby wentylacja mogła wyprowadzić powietrze z mieszkania ponad dach, musi do tego mieszkania to powietrze dojść.

Prace wykonuję przez cały rok, tu nie ma sezonowości, przez okres letni wtedy kiedy ludzie nie palą w piecach mam szereg prac zleconych takich jak:

- doradztwo techniczne z zakresu kominiarstwa,
- czyszczenie przewodów kominowych,
- czyszczenie pieców kaflowych,
- przeglądy — kontrole kominiarskie stanu technicznej sprawności przewodów obowiązujące zgodnie z prawem budowlanym,
- sprawdzanie przewodów kominowych (dymowych, spalinowych i wentylacyjnych) na ciąg i drożność,
- ekspertyzy kominiarskie / Inwentaryzację przewodów kominowych i podłączeń wraz ze sporządzeniem fachowego rysunku komputerowego z zaznaczeniem podłączeń oraz wskazaniem ewentualnych nieprawidłowości,
- udrażnianie przewodów kominowych,
- uporządkowywanie podłączeń dymowych, spalinowych i wentylacyjnych,
- opiniowanie przewodów kominowych do odbioru budynków w stanie surowym jak i użytkowym w budynkach po remoncie jak i nowo wybudowanych,
- montaż atestowanych wkładów kominowych, daszków, nasad kominowych oraz siatek zabezpieczających przewody przed ptakami.

Okresowe czyszczenie przewodów kominowych wentylacyjnych, dymowych i spalinowych to obowiązek wynikający nie tylko z przepisów, ale przede wszystkim z rozsądku.

Wszelkie nieprawidłowości można wyłapać w trakcie budowy domu, dlatego też komin warto skontrolować już na etapie stanu surowego budynku, tak by jak najbardziej zniwelować koszty naprawy komina bez niszczenia elementów i materiałów wykończeniowych Państwa domów.

Zapraszam do współpracy!
Zasięg działania
Firma Eugeniusz Cyganek Zakład Usług Kominiarskich z lokalizacji: Minoga świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
małopolskie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(9 opinii) napisz opinię
K
Ktoś
Opinia zbiorcza kominiarza Eugeniusza Cyganka przedłożona administratorowi zawierała sformułowanie "pyskuje". Kompletnie nieprofesjonalny człowiek z wyraźnym brakiem kultury.
W
Wstyd
Art. 213 § 2 pkt.2 kk: Nie popełnia przestępstwa określonego w art. 212 § 1 lub 2, kto publicznie podnosi lub rozgłasza prawdziwy zarzut służący obronie społecznie uzasadnionego interesu. Zdecydowanie odradzam korzystanie z usług tego Pana. Pan Kominiarz wdał się w spór pomiędzy mną, a Administratorem bloku. Pan Kominiarz Cyganek, namówiony przez Administratora, zrobił niezapowiedzianą kontrolę. Była to zemsta za to, że nalegałem na wymianę rury kanalizacyjnej. Na samym wstępie, po wejściu do mojej łazienki, Pan Cyganek przyznał mi rację mówiąc, że "no j***ie". Cała reszta to już parodia kominiarstwa. Kontrola była przeprowadzana celowo w czasie wichury (dzień, kiedy rozsyłane były alerty RCB, a w Krakowie na ulicy Domagały przewrócił się dźwig). No i w ten sposób wykazano mi "cofki" w wentylacji. Numer opinii kominiarskiej również nie był prawidłowy. Wpisano numer z poprzedniej kontroli (która odbyła się zaledwie miesiąc wcześniej) (której wynik był dla mnie pozytywny). Jakże moi oponenci musieli się zdziwić, kiedy okazało się, że jestem w posiadaniu tej poprzedniej opinii i zorientowałem się w próbie "zrobienia podkładki". Pan Cyganek zapewne będzie mówił, że się pomylił. W swojej opinii wykazał również inne nieprawidłowości, których, co ciekawe, nie zauważał przez poprzednie lata (od lat przeprowadza kontrole w moim bloku) - czym zaprzeczył sam sobie. Pokwitowania opinii również nie dostałem. Dostałem ją mailowo od Administratora. Jej treść była dla mnie zaskoczeniem. Zgodnie z tą opinią powinienem przerabiać pół łazienki. I po co to wszystko? Żeby tylko nie wymienić dziurawej rury. Zgłosiłem podejrzenie popełnienia przestępstwa.
K
Klient
Wszystko w porządku, polecam
M
MaPi
Serdecznie polecam Zakład Kominiarski Pana Eugeniusza Cyganka, bardzo profesjonalna obsługa, solidna, szybka, tania i czysta usługa. Oprócz tego wysoka kultura osobista. Klientka ze Słomnik.
G
Grażyna
Bardzo polecam usługi kominiarskie tej firmy.
M
M
Marcin Mendel
Zdecydowanie polecam. Przeczyszczony komin w okolicach Wieliczki. Szybko, porządnie, dobry kontakt, człowiek godny zaufania.
N
nieznany
Godny zaufania,solidny,polecaMaria
S
Sławek
Pan Eugeniusz nie dość że wykonał odbiór kotłowni to jeszcze polecił mi instalatora który sporo tańszy niż instalator z którego usługi chciałem skorzystać.
K
K
Krzysztof Kowalewski
Korzystałem z usług Pana Eugeniusza i byłem bardzo zadowolony , dziękuje za solidną i dobrze wykonaną usługę. Pozdrawiam

Słowa kluczowe