Axel 4x4 Dariusz Wachel

Wynajem samochodów terenowych

Wynajem samochodów i zarządzanie flotą
ul. Kościuszki 3/26, 32-050 Skawina małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Axel 4x4 Dariusz Wachel
ul. Kościuszki 3/26, 32-050 Skawina małopolskie
NIP
6791322096
Telefon
Axel 4x4 Dariusz Wachel

Informacje

Opis działalności firmy Axel 4x4 Dariusz Wachel w Skawina
Firma Axel 4x4 powstała w 2018 roku i zajmuje się wypożyczaniem samochodów terenowych. Jej siedziba mieści się w Skawinie, na terenie województwa małopolskiego. Właścicielem jest Dariusz Wachel.
Produkty i usługi
Axel 4x4 to firma, która prowadzi wypożyczalnię samochodów terenowych z napędem na cztery koła. Takie pojazdy zapewniają lepszą przyczepność samochodu i zwiększają komfort jazdy, zwłaszcza w okresie zimowym.

Samochody terenowe stworzone zostały do pokonywania różnego rodzaju przeszkód terenowych. Idealnie sprawdzają się podczas rajdu po lesie, czy piaszczystych plażach. Posiadają solidną konstrukcję, a ich pojemność jest naprawdę imponująca. Terenówki wyposażone są w przestronne bagażniki, więc bez problemu można spakować się na długą i daleką wyprawę. Dzięki wysokiej pozycji siedzącej kierowca ma lepszą widoczność, co pozwala na uniknięcie wielu zdarzeń drogowych.

Oferowane przez firmę samochody off-roadowe są w pełni sprawne. Regularnie poddawane są przeglądom technicznym w profesjonalnych warsztatach.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klienta, firma zajmuje się też organizacją wyjazdów rodzinnych, wyjazdów dla singli, męskich wypadów i wyjazdów dla grup znajomych. Axel 4x4 zapewnia pełne wrażeń wycieczki nie tylko po Polsce, ale i za granicą. Klienci mogą wybrać się w podróż po Albanii, Bośni i Hercegowinie, Grecji i Macedonii. Na ich życzenie firma może przygotować nocleg pod namiotem, bądź zarezerwować pensjonaty.

Serdecznie zapraszamy!
Certyfikaty
Zasięg działania
Firma Axel 4x4 Dariusz Wachel z lokalizacji: Skawina świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
małopolskie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń