Instalacje Elektryczne, Montaż Kamer, Montaż Alarmów, Montaż Wideodomofonów VOLT-RUS

Montaż instalacji elektrycznych oraz alarmów i kamer

Ogrzewanie elektryczne
34-623 Pogorzany 252 małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Instalacje Elektryczne, Montaż Kamer, Montaż Alarmów, Montaż Wideodomofonów VOLT-RUS
34-623 Pogorzany 252 małopolskie
NIP
7372111107
Telefon
Instalacje Elektryczne, Montaż Kamer, Montaż Alarmów, Montaż Wideodomofonów VOLT-RUS

Informacje

Opis działalności firmy Instalacje Elektryczne, Montaż Kamer, Montaż Alarmów, Montaż Wideodomofonów VOLT-RUS w Pogorzany
Założycielem firmy Volt-Rus jest Rafał Rus. Działamy od 2019 roku, a nasza siedziba znajduje się w Pogorzanach, w województwie małopolskim. Montujemy instalacje elektryczne wysoko- i niskoprądowe, a także automatykę budynkową.
Produkty i usługi
Kadrę firmy Volt-Rus tworzą nasi elektrycy z kwalifikacjami SEP, a także licencjonowani instalatorzy produktów marki NICE. Wspólnie zajmujemy się montażem, konserwacją i serwisem elektryki w budynkach jedno- i wielorodzinnych oraz przemysłowych. Projektujemy nowe albo modernizujemy istniejące już sieci i rozdzielnice odpowiedzialne za prawidłowy rozdział energii i przesył prądu do poszczególnych lokali, pomieszczeń i obwodów.

Klientom oferujemy takie usługi jak:
- montaż kamer (analogowych oraz IP),
- montaż alarmów,
- montaż wideodomofonów,
- montaż domofonów,
- montaż automatyki budynkowej napędów do bram dwuskrzydłowych oraz przesuwnych i garażowych,
- montaż przewodów oraz gniazdek i zabezpieczeń,
- wyniesienie licznika na zewnątrz budynku,
- pomiary instalacji elektrycznych,
- montaż anteny SAT lub DVB-T,
- serwis alarmów i monitoringu.

Współpracujemy ze sprawdzonymi producentami systemów bezpieczeństwa i podłączamy alarmy marki Satel oraz kamery Cubs, AHD, CVI oraz IP. Podczas realizacji zamówień na instalacje niskoprądowe zabezpieczamy też posesje za pomocą domofonów i wideodomofonów sprawdzonej firmy Aco lub Commax.

Co ważne, po zakończeniu każdego projektu przygotowujemy protokół z odbioru i potwierdzamy, że instalacje zostały wykonane zgodnie z obowiązującymi przepisami budowlanymi oraz normami przeciwpożarowymi.

W razie problemów z prawidłowym działaniem urządzeń lub w przypadku przerw w dostawie prądu zapewniamy też serwis elektryki.

Zapraszamy serdecznie do podjęcia współpracy - firma Volt-Rus w Pogorzanach.
Zasięg działania
Firma Instalacje Elektryczne, Montaż Kamer, Montaż Alarmów, Montaż Wideodomofonów VOLT-RUS z lokalizacji: Pogorzany świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
bocheński, brzeski, myślenicki, nowosądecki, nowotarski

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń