Drewbuk Zakład obróbki drewna

Zakład Obróbki Drewna

Drewno
ul. Wawelska 1, 32-410 Dobczyce małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Drewbuk Zakład obróbki drewna
ul. Wawelska 1, 32-410 Dobczyce małopolskie
Telefon
Drewbuk Zakład obróbki drewna

Informacje

Opis działalności firmy Drewbuk Zakład obróbki drewna w Dobczyce
Prowadzimy Zakład Obróbki Drewna o nazwie Drewbuk. Nasza siedziba znajduje się w miejscowości Dobczyce, na terenie województwa małopolskiego. Właścicielem jest Wiesław Druzgała. Działamy od 1990 roku
Produkty i usługi
Działamy w branży nieprzerwanie od 1990 roku. Naszą specjalnością jest profesjonalna obróbka drewna. Świadczymy usługi stolarskie na najwyższym poziomie. Najbardziej reprezentatywną marką naszej firmy są produkowane płyty dębowe, płyty bukowe i jesionowe. Staramy się odpowiednio spełnić Państwa oczekiwania.

Wydobycie z kawałka drewna tego, co w nim najpiękniejsze, to bardzo trudna rzecz. My od ponad 20 lat prowadzenia swojej działalności cały czas stawiamy zarówno na jakość wykonywanych przez siebie produktów, jak i na zadowolenie klientów.

Drewno, którego obróbką zajmujemy się na co dzień, nie było by tak wysokiej jakości, gdyby nie maszyny, które pomagają przy pracy. To właśnie dzięki nim jesteśmy w stanie cały czas dostarczać najwyższej klasy płyt bukowych i dębowych. Właśnie dlatego tak ważne jest posiadanie nowoczesnego sprzętu i korzystanie z nowych technologii.

Nasz asortyment zawiera:
- mikrowczepy,
- całe listwy,
- płyty jesionowe,
- suszenie tarcicy,
- płyty z drewna bukowego i dębowego,
- usługi związane z obsługą drewna realizowane na zamówienie.

Usługi obróbki drewna świadczymy na terenie całego województwa małopolskiego, głównie na terenie powiatu myślenickiego w miejscowości Dobczyce. Jesteśmy jednak otwarci na rozpoczęcie współpracy z innymi regionami Polski oraz z zagranicą.

Wysoką klasę naszych usług potwierdza fakt, że nasze produkty są wytwarzane zgodnie z europejskimi standardami. Aż 95 % całkowitej produkcji przeznaczona jest na eksport. Współpracujemy z klientami z takich krajów, jak Szwecja, Niemcy, Austria.

Zapraszamy do skorzystania z usług zakładu Drewbuk.
Zasięg działania
Firma Drewbuk Zakład obróbki drewna z lokalizacji: Dobczyce świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
małopolskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń