Usługi Tartaczne Sprzedaż Tarcicy Jan Dadał

Pełen zakres produktów i wyrobów tartacznych.

Tartaki
33-314 Łososina Dolna 207 małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(18) 444 84 76
509320667
jandadal@wp.pl
Adres korespondencyjny
33-314 Łososina Dolna 207 małopolskie
Może cię zainteresować

Informacje

O nas
Nasze Usługi tartaczne są znane i cenione na rynku już od 1997 roku. Specjalizujemy się w przerobie drewna, impregnacji, oraz suszeniu we własnej suszarni.

Od początku istnienia naszego Tartaku, przyświecał nam jeden cel. Dostarczenie drewna, które spełniałoby najwyższe wymogi jakości, oferując niską, satysfakcjonującą klienta cenę. W spełnieniu tego celu pomaga nam fachowa, wyspecjalizowana kadra pracownicza, która dzięki wieloletniemu doświadczeniu, pozwala nam sprostać stale rosnącym wymaganiom rynku.

Do wyrobu naszych produktów, używamy najwyższej jakości drewna. Dzięki temu możemy Państwu zaoferować, najlepsze produkty tartaczne. Nowoczesny park maszynowy pozwala nam sprostać nawet największym zamówieniom, zachowując przy tym jakość do jakiej przyzwyczailiśmy naszych stałych klientów.

Specjalizujemy się również w impregnowaniu, oraz suszeniu drewna na zamówienie. Poza standardową ofertą, oferujemy również wyroby na indywidualne zamówienie klienta.

Zapraszamy do kontaktu!
Opis działalności
Nasze usługi tartaczne są znane i cenione na rynku już od 1997 roku. Specjalizujemy się w przerobie drewna, impregnacji, oraz suszeniu we własnej suszarni. Specjalizujemy się również w impregnowaniu, oraz suszeniu drewna na zamówienie. Poza standardową ofertą, oferujemy również wyroby na indywidualne zamówienie klienta. Zapraszamy do kontaktu!
Produkty i usługi
W naszej ofercie znajdą Państwo produkty tartaczne najwyższej jakości, między innymi:
- więźbę dachową,
- tarcicę liściastą i iglastą,
- deski,
- podbitkę i deski podłogowe.

Dodatkowo świadczymy usługi:
- impregnacji drewna,
- suszenia drewna na zamówienie.

Naszym klientom oferujemy możliwość transportu wyrobów tartacznych wyspecjalizowanymi samochodami do transportu drewna itp.

Wszystkie nasze usługi i produkty, są zawsze najwyższej jakości dzięki idealnie dobranemu drewnu, oraz wysokiej klasy sprzętowi, nad pracą którego czuwa wykwalifikowana i doświadczona kadra pracownicza.

Po więcej informacji odnośnie ceny, terminom realizacji zamówienia, lub niestandardowym zleceniom zapraszamy do kontaktu.
Marki i specjalizacje
- więźba dachowa,
- tarcica iglasta i liściasta,
- deski,
- impregnacja drewna,
- podbitka dachowa,
- deski podłogowe,
- suszenie na zamówienie,
- transport
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. na obszarze wymienionych miejscowości:
Nowy Sącz, Wieliczka, Myślenice, Brzesko, Nowy Targ, Limanowa, Gorlice, Kraków, Zakopane, Bochnia

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń