"Bastek" Firma Handlowa Beata Kawalec
Odzież męska
33-395 Niskowa 67 woj: małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę?
Podobne firmy w okolicy
(2 opinie)
os. Polisiówka 66 c, Ochotnica Dolna
Polsmrek to firma z ponad 25-letnim doświadczeniem w branży modowej, specjalizująca się w szyciu na miarę oraz sprzedaży garniturów, marynarek i innych elementów męskiej garderoby. Nasza siedziba mieści się w Ochotnicy Dolnej, w województwie małopolskim. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.
(0 opinii)
al. ks. Blachnickiego 3, Sosnowiec
Salon mody męskiej Pawlo z Sosnowca to miejsce, gdzie odkryjecie wyjątkowe propozycje na każdą okazję. Nasza oferta skierowana jest do mężczyzn, którzy cenią sobie elegancję, komfort i doskonałą jakość. Naszym celem jest zapewnienie Wam nie tylko wyjątkowego wyglądu, ale także poczucia pewności siebie, bez względu na okoliczności.
(0 opinii)
gen. Hauke Bosaka 9, Kielce
Dotex prowadzimy w Kielcach. Szyjemy garnitury. Działamy od 1997 roku. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.
(0 opinii)
Leonarda 13/17, Piotrków Trybunalski
W firmie Gentleman oferujemy odzież na miarę. Osobą zarządzającą naszą działalnością jest Marcin Świercz. Znaleźć nas można w Piotrkowie Trybunalskim.
Kontakt
Aktualizuj dane firmy"Bastek" Firma Handlowa Beata Kawalec
33-395 Niskowa 67 woj: małopolskie
NIP
7341611636
Strona www
http://www.bastekgarnitury.plTelefon
600 633...Informacje
Opinie
WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę?
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.
Wizytówka PanoramaFirm = lepsza widoczność w sieci
Dołącz teraz