Perfect Garden Usługi Ogrodnicze Anna Pasiut

Projektowanie i zakładanie ogrodów

Ogrodnictwo
33-395 Trzetrzewina 387 małopolskie
Poniedziałek 8:00 - 18:00
Wtorek 8:00 - 18:00
Środa 8:00 - 18:00
Czwartek 8:00 - 18:00
Piątek 8:00 - 18:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Perfect Garden Usługi Ogrodnicze Anna Pasiut

Informacje

Opis działalności firmy Perfect Garden Usługi Ogrodnicze Anna Pasiut w Trzetrzewina
Perfect Garden Usługi Ogrodnicze to firma Anny Pasiut. Jej siedziba znajduje się w Trzetrzewinie, w województwie małopolskim.
Produkty i usługi
Własny ogród to marzenie wielu osób. Wszyscy, którzy mają odpowiednią przestrzeń do jego założenia, mogą skorzystać z usług Perfect Garden. Firma na terenie województwa małopolskiego zakłada zaprojektowane przez siebie tereny zielone. Mogą to być przydomowe ogrody, a także większe tereny zielone należące do spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych oraz samorządów. Firma zapewnia wysoką jakość, konkurencyjne ceny i dotrzymywanie terminów. Podejmuje się realizacji nawet najtrudniejszych projektów, w tym wymagających kształtowania terenu. W ten sposób powstają ogrody z pięknymi trawnikami, skalniakami, oczkami wodnymi oraz iglakami i roślinami liściastymi. Ogrodnicy sadzą krzewy, drzewa, byliny i kwiaty, Sieją też trawę i zajmują się jej koszeniem. W ramach pielęgnacji roślin są one zabezpieczane przed szkodnikami i chwastami specjalnymi preparatami. Firma oferuje też nawożenie, grabienie liści, przygotowywanie ogrodów na zimę i sprzątanie na wiosnę. Oferta Perfect Garden obejmuje również takie usługi jak:
-przycinanie żywopłotów,
-przycinanie gałęzi,
-układanie ścieżek ogrodowych,
-montaż małej architektury ogrodowej,
-wertykulacja,
-czyszczenie kostki brukowej.

By dowiedzieć się więcej o usługach ogrodniczych oferowanych przez Perfect Garden, najlepiej zadzwonić pod podany numer telefonu.

Zasięg działania
Firma Perfect Garden Usługi Ogrodnicze Anna Pasiut z lokalizacji: Trzetrzewina świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
małopolskie

Aktualności

projekt ogrodu

29.01.2024

Projektowanie ogrodu to świetny sposób na poprawę estetyki naszej posesji. Dobrze zaprojektowany ogród może poprawić nie tylko wygląd domu, ale także wpłynąć na nasze samopoczucie i zdrowie. W ogrodzie możemy odpocząć, uprawiać warzywa czy spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi, co z pewnością przyczyni się do poprawy jakości naszego życia.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe