"Blach-Bud" Józef Zborowski

Producenci domów drewnianych
34-513 Chochołów 114 małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

(4)
(4)
(4)

Informacje

"Blach-Bud" Józef Zborowski działa w branży Producenci domów drewnianych. Siedziba firmy znajduje się w województwie małopolskim w miejscowości Chochołów.
Niestety nie dysponujemy szczegółowymi danymi na temat oferty firmy.
Kontaktując się z jej przedstawicielem w drodze mailowej: zborowskibud@gmail.com lub telefonicznej (18) 27... możesz uzyskać więcej informacji na temat oferowanych przez nią produktów i usług.
Firmę "Blach-Bud" Józef Zborowski znajdziesz pod adresem 34-513 Chochołów 114. Dokładne współrzędne geograficzne dla tej lokalizacji to: [kopiuj]
Wieloletnia obecność firmy na rynku, pozwala nam na przekonanie, że jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom obsługi i kompetencje niezbędne do załatwienia przedsięwzięć zleconych "Blach-Bud" Józef Zborowski.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
R
Radek
Super firma i ludzie w niej pracujący, profesjonalizm w tym, co robią, widać na każdym kroku. Pozdrawiam i życzę dużo zleceń.
K
Krzysztof
Profesjonalne wykonanie,polecam tą firmę
J
Józef
Ładne domki budują
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.