Opis działalności firmy Pasmanteria FH Pasmex w Rabka-Zdrój
Firma Pasmanteria Pasmex działa z siedzibą w Rabce-Zdroju, której właścicielką jest Anna Tylka. Działamy nieprzerwanie od 1991 roku, dostarczając klientom z całej Polski wysokiej jakości produkty pasmanteryjne oraz ozdobne dodatki krawieckie. Od początku istnienia koncentrujemy się na łączeniu tradycji z nowoczesnością, nieustannie rozwijając zarówno ofertę, jak i kanały sprzedaży.
Produkty i usługi
Rękodzieło i krawiectwo od zawsze były wyrazem kreatywności, precyzji i dbałości o detale. Właśnie te wartości towarzyszą nam od początku działalności. Jako importer i producent pasmanterii z wieloletnim doświadczeniem, zdobyliśmy zaufanie wielu klientów indywidualnych i firm z branży tekstylnej, tapicerskiej i dekoratorskiej. Specjalizujemy się w produkcji ozdobnych taśm pasmanteryjnych i frędzli, które wytwarzamy od 1996 roku, a także oferujemy szeroki wybór:
- taśm żakardowych,
- pomponów,
- chwostów,
- gipiur,
- koronek,
- sznurków,
- nici,
- innych dekoracyjnych dodatków krawieckich.
Naszą dumą są również produkty opracowywane na indywidualne zamówienie klienta – od projektu aż po gotowy wyrób. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej nietypowym potrzebom.
Wychodząc naprzeciw nowym trendom, już w 2008 roku uruchomiliśmy sklep internetowy, który umożliwia wygodne zakupy online bez wychodzenia z domu. Dla komfortu naszych klientów zapewniamy możliwość zwrotu towaru w ciągu 10 dni, o ile jest on nieużywany i w oryginalnym opakowaniu. Realizujemy zamówienia terminowo, wysyłając przesyłki priorytetowo za pośrednictwem Poczty Polskiej.
Pasmanteria Pasmex to marka z tradycją, która nie boi się zmian i rozwoju. Z pasją tworzymy produkty, które inspirują do działania i umożliwiają realizację twórczych projektów.
Zapraszamy na zakupy!
Zasięg działania
Firma Pasmanteria FH Pasmex z lokalizacji: Rabka-Zdrój świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
małopolskie, nowotarski