Maja Bus Leszek Dyrcz

Usługi przewozowe na najwyższym poziomie

Transport samochodowy
34-222 Zawoja 306 małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Strona www
Telefon
502 146 207
Adres korespondencyjny
34-222 Zawoja 306 małopolskie

Informacje

Opis działalności
Maja Bus to firma zlokalizowana w Zawoi, na terenie województwa małopolskiego. Na rynku działamy od 1996 roku świadcząc kompleksowe usługi przewozowe. Właścicielem firmy jest Leszek Drycz.
Produkty i usługi
Decydując się na skorzystanie z usług przewozowych każdy poszukuje firmy, która oferuje przede wszystkim bezpieczny i terminowy transport. Nasza firma właśnie takie usługi proponuje. Nasi Klienci mogą również liczyć na podróż w komfortowych warunkach i miłej atmosferze.

Z naszych usług korzystają Klienci indywidualni, firmy oraz szkoły.

Świadczymy takie usługi jak:
- przewozy szkolne,
- przewozy dzieci,
- przewozy okazjonalne,
- przewozy na liniach regularnych,
- przewozy pracownicze,
- przewozy grup zorganizowanych.
Ponadto zajmujemy się przewozem wycieczek. Obsługujemy wycieczki szkole oraz pielgrzymki. Jeśli szukacie Państwo firmy, która przywiezie Gości na imprezę okolicznościową np. wesele i następnie odwiezie ich do domu, to również zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Posiadamy wszelkie wymagane uprawnienia i zezwolenia włącznie z najnowszym certyfikatem kompetencji zawodowych dotyczący przewozu osób w kraju i za granicą.

W Maja Bus dysponujemy wyłącznie nowoczesnymi, sprawnymi pojazdami przeznaczonymi do przewozu osób. Auta są regularnie sprawdzane pod względem technicznym, aby zapewnić maksimum bezpieczeństwa pasażerom. Zatrudniamy doświadczonych i bardzo kulturalnych kierowców, którzy na czas dowiozą Państwa do celu. Są oni zaznajomieni nie tylko z polskimi przepisami prawa drogowego, ale również międzynarodowymi.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Maja Bus z Zawoi.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
podkarpackie, małopolskie, dolnośląskie, śląskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń