Agro Serwis Bogumił Rajda

Przetwórstwo warzyw i owoców
ul. Starowiejska 41b, 34-120 Andrychów, woj. małopolskie
(2 opinie) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(4)
(4)

Informacje

Agro Serwis Bogumił Rajda działa w branży Przetwórstwo warzyw i owoców. Siedziba firmy znajduje się w województwie małopolskim w miejscowości Andrychów.
W celu uzyskania więcej informacji na temat oferty firmy zadzwoń pod numer 604 423... lub napisz wiadomość e-mail na adres biuro@rajdimpex.com.pl
Adres wykonywania działalności przez Agro Serwis Bogumił Rajda to ul. Starowiejska 41b, 34-120 Andrychów. Chcąc spotkać się osobiście, z właścicielem firmy możesz posłużyć się współrzędnymi GPS adresu jej siedziby: [kopiuj]
Przedsiębiorstwa operujące w branży w większości oferują:
Mamy nadzieję, że w ofercie firmy Agro Serwis Bogumił Rajda znajdziesz to, czego poszukujesz. Firma dokłada wszelkich starań, aby oferowane przez nią usługi były na jak najwyższym poziomie.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(2 opinie) napisz opinię
F
faktury
FV, rozliczenia, pełna informacja tu 69Q-QQ9-574
A
Andrzej
nie płaci w terminie, przeciągają... zwlekają z płatnościami
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.