Styl-Dom Drzwi Na Każdy Wymiar

Styl-Dom Drzwi Na Każdy Wymiar

Drzwi na każdy wymiar... Zapraszamy do kontaktu


ul. Kościuszki 250
34-123 Chocznia, woj. małopolskie
dodatkowe dane kontaktowe
 1. poniedziałek:
  09:00 - 16:00
 2. wtorek:
  09:00 - 16:00
 3. środa:
  09:00 - 16:00
 4. czwartek:
  09:00 - 16:00
 5. piątek:
  09:00 - 16:00
 6. sobota:
  09:00 - 13:00
 7. niedziela:
  zamknięte

Informacje

Opis działalności

Największy wybór drzwi zewnętrznych drewnianych i metalowych uznanych producentów.

Marki i specjalizacje

Drzwi zewnętrzne, drzwi wewnętrzne, drzwi metalowe, producent drzwi, montaż drzwi, okna zewnętrzne ocieplane drzwi wejściowe, drzwi wykonane na ramie drewnianej. Wykańczane dwustronnie blachą ocynkowaną gwarantującą odporność na czynniki atmosferyczne. Styl- dom najwyższa jakość w dobrej cenie.

Produkty i usługi

Styl-Dom posiada w ofercie ponad 400 wzorów drzwi m.in. drzwi zewnętrzne drewniane 100%, drzwi zewnętrzne metalowe z drewnianą okładziną. Styl Dom-Dystrybucja producentów drzwi, odznaczonych na targach budownictwa, złotymi medalami. Oferowany produkt spełnia 3 podstawowe wymagania: trwałość, estetyka, funkcjonalność, na ekspozycji mamy ponad 40 wzorów. Są drzwi odrębki z montażem, na zamówienie itp. Zaspokajamy gusta najbardziej wymagających klientów ceniących jakość i trwałość.


Zakup drzwi do własnego domu jest decyzją na wiele lat. Jakość, estetyka i funkcjonalność będą miały ogromny wpływ na wygląd budynku jak i na charakter wnętrza. Zdobyte doświadczenie pozwala nam oferować produkty, które znalazły potwierdzone uznanie wśród naszych klientów. Wyroby nasze charakteryzują się wysoką jakością i trwałością. Nowoczesne linie produkcyjne i suszarnie pozwalają na zwiększenie trwałości i estetyki wyrobów.

Technologia klejonego warstwowo i obudowanego ramienia zapewnia niezmienność wymiarów, estetykę wyrobów oraz niezawodną pracę przez wiele lat. Na wszystkie oferowane przez nas wyroby udzielamy gwarancji w celu osiągnięcia zadowolenia naszych klientów. Posiadamy interesujące i bogate wzornictwo, a stosowany system kontroli jakości na każdym etapie produkcji sprawia, że dostają Państwo wyrób nasycony jakością.

Zapewniamy:
Okna Wadowice
Okna Chocznia
Okna Andrychów
Drzwi Wadowice
Drzwi Chocznia
Drzwi Andrychów
Drzwi zewnętrzne Chocznia
Drzwi zewnętrzne Andrychów
Drzwi zewnętrzne Wadowice

Certyfikaty

Gratulujemy sobie, spełniliśmy wymagania CPR Nr. 305/2011 ! Nowe Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego nr. 305/2011, które bedzie obowieązywać od 1 lipca 2013 narzuca nowe obowiązki nie tylko na producentów wyrobów budowlanych. nasz kolejny sukces jest potwierdzeniem misji, której celem jest jakość świadczonych usług, podnoszenia kompetencji i spełniania oczekiwać klienta

Oceny i opinie

Średnia ocen firmy:
(0 opinii)
Miejsce na Twoją opinię o firmie

Twoja ocena ogólna

 
 
 
Obowiązek informacyjny