Wipdoor

Okna, drzwi i bramy garażowe od najlepszych producentów

Okna
ul. Jaktorowska 28/30, 96-300 Żyrardów mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Wipdoor
ul. Jaktorowska 28/30, 96-300 Żyrardów mazowieckie
NIP
5291538734
Telefon
Wipdoor

Informacje

Opis działalności firmy Wipdoor w Żyrardów
Wipdoor jest firmą z siedzibą w Żyrardowie. Już od kilkunastu lat we współpracy z najlepszymi producentami dostarczamy Wam estetyczną, praktyczną i wytrzymałą stolarkę budowlaną. Oferujemy drzwi, okna i bramy garażowe.
Produkty i usługi
O pomoc w doborze stolarki budowlanej zwrócicie się do pracowników firmy Wipdoor w Żyrardowie. Służymy doradztwem technicznym, przeprowadzamy pomiary, dostarczamy stolarkę i precyzyjnie ją montujemy.

U nas zaopatrzycie się w drzwi zewnętrzne, które chronią przed włamaniem i są eleganckie, co jest niezwykle ważne w przypadku drzwi wejściowych. Drzwi drewniane, metalowe i kompozytowe, znajdujące się w naszej ofercie, pochodzą od renomowanych producentów, takich jak Wikęd, Vikking, Krispol, KMT czy Barański.

W ofercie mamy drzwi wewnętrzne w rozmaitych kolorach, w tym drzwi przesuwne, pełne czy przeszklone. U nas kupicie drzwi DRE, Pol-Skone, Erkado, Admar, Asilo czy Porta.

Dostarczamy energooszczędne okna, które maja bardzo dobre parametry izolacyjności termicznej i skutecznie chronią przed hałasem. Sprzedajemy okna PCV, drewniane i aluminiowe. Zapewniamy także dostawę parapetów wewnętrznych i zewnętrznych.

Umożliwiamy zakup solidnych i komfortowych w obsłudze bram garażowych, w tym uchylnych, rozwiernych i segmentowych od takich producentów, jak Wiśniowski czy Krispol.

Uzupełnieniem naszej oferty są deski kompozytowe na schody, tarasy czy elewacje. Są to deski ProDeck i NewTechWood.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń