Robert Głosek Naprawa Wag

Serwis, legalizacja i sprzedaż wag

Wagi
ul. Aleja Wojska Polskiego 26e, 07-410 Ostrołęka mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Robert Głosek Naprawa Wag
ul. Aleja Wojska Polskiego 26e, 07-410 Ostrołęka mazowieckie
NIP
7581035296
Telefon
Robert Głosek Naprawa Wag

Informacje

Opis działalności firmy Robert Głosek Naprawa Wag w Ostrołęka
Robert Głosek prowadzi firmę specjalizującą się w naprawie wag w Ostrołęce, w województwie mazowieckim. Na rynku funkcjonujemy od 1999 roku.
Produkty i usługi
Poza naprawą wag zajmujemy się również ich legalizacją i sprzedażą. Proces legalizacji rozpoczyna się przygotowania urządzenia. Wagi są przede wszystkim czyszczone z zanieczyszczeń, kalibrowane i poddawane wszystkim wymaganym czynnościom.

Obsługujemy zarówno wagi mechaniczne, jak i elektroniczne, w tym między innymi wagi laboratoryjne, magazynowe oraz sklepowe i samochodowe.

W ramach usług serwisowych wykonujemy prace, takie jak:
- spawanie, szlifowanie oraz frezowanie i nawiercanie platform wagowych,
- naprawa siłowników w wagach I i II klasy dokładności,
- programowanie modułów wagowych,
- naprawa modułów wagowych,
- kompensacja temperaturowa,
- konserwacja konstrukcji,
- wymiana tensometrów,
- ciśnieniowe mycie wag.

Posiadamy własne wzorce dużej masy, co sprawia, że możemy naprawić wagę każdego rodzaju.

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do kontaktu telefonicznego. Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Roberta Głoska.

Aktualności

waga laboratoryjna

23.10.2023

Jesteśmy przedsiębiorstwem, które oferuje fachowe usługi w zakresie reperacji wag laboratoryjnych. Posiadamy długoletnie doświadczenie w branży, dzięki czemu jesteśmy w stanie działać sprawnie i precyzyjnie. Potrafimy sprostać każdemu zadaniu, bez względu na jego stopień skomplikowania. Zapewniamy zadowolenie z podjętej z nami kooperacji oraz konkurencyjne ceny.

waga samochodowa

04.07.2023

Wagi samochodowe są istotnym elementem każdej firmy transportowej. Służą do ważenia ciężarówek i ich ładunku, co pozwala firmie dokładnie obliczyć koszty transportu. Jednakże, czasem wagi mogą ulec uszkodzeniu, dlatego warto zadbać o serwis naprawczy. Nasza firma z przyjemnością Ci w tym pomoże. Naprawimy i utrzymamy w dobrym stanie każdą wagę samochodową.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń