Firma Usługowo-Handlowa Jacek Jagielski

Akumulatory i baterie
ul. Graniczna 20 D(dojazd od Otolińskiej), 09-407 Płock mazowieckie
(5 opinii) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(5)

Informacje

Firma Firma Usługowo-Handlowa Jacek Jagielski prowadzi działalność w branży Akumulatory i baterie. Jej siedziba znajduje się w miejscowości Płock w województwie mazowieckim.
Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferowanych przez firmę produktów i usług, możesz skontaktować się z nią drogą telefoniczną: 603 685... lub mailową: jacekakumulatory@wp.pl
Z przedstawicielem firmy Firma Usługowo-Handlowa Jacek Jagielski możesz spotkać się także osobiście, pod adresem 09-407 Płock ul. Graniczna 20 D(dojazd od Otolińskiej),. Jeśli korzystasz z nawigacji GPS możesz użyć współrzędnych geograficznych: [kopiuj]
Mamy nadzieję, że już niedługo dołączysz do zadowolonych klientów firmy Firma Usługowo-Handlowa Jacek Jagielski. Zachęcamy do pozostawienia opinii o firmie w naszej sekcji “Oceny i opinie”.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(5 opinii) napisz opinię
A
S
Andrzej Skiba
Miła obsługa, usługa została wykonana szybko i fachowo, a pomiar był gratis. Bardzo polecam!
H
Henryk
Polecam szybko i sprawnie ściągneli mi potzrebny typ i model Polecam
W
P
Waldemar Płock
Konkretnie i cena dobra
M
D
Marek Dzierżanowski
Witam, Kupiłem nowy akumulator Moll, utargowałem cenę do takiej jaka była najniższa w internecie plus koszt wysyłki jaki bym poniósł zamawiając w internecie. Jednym słowem miła obsługa, można coś utargować, Pan sprawdza miernikiem sprzedawany akumulator napięcie, prąd rozruchowy itp., a także parametry ładowania w aucie, do którego będzie montowany akumulator. Polecam.
W
K
Waldemar Krzyżanowski
Akumulatory w dobrej cenie,miła obsługa.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.