Hejmanowski Edward Przewozy Autokarowe

Przewozy autokarowe
ul. Piasta Kołodzieja 5 /59, 09-400 Płock mazowieckie
(3 opinie) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(4)
(5)

Informacje

Firma prowadzi swoją działalność w ramach branży Przewozy autokarowe. Hejmanowski Edward Przewozy Autokarowe ma swoją siedzibę w miejscowości Płock w województwie mazowieckim.
Firma nie dostarczyła nam szczegółowych danych na temat swojej oferty.
Więcej informacji na jej temat uzyskasz poprzez kontakt z Hejmanowski Edward Przewozy Autokarowe poprzez email: edwardhejmanowski@wp.pl lub telefon: 604 939... .
Z przedstawicielem firmy Hejmanowski Edward Przewozy Autokarowe możesz spotkać się także osobiście, pod adresem 09-400 Płock ul. Piasta Kołodzieja 5 /59,. Jeśli korzystasz z nawigacji GPS możesz użyć współrzędnych geograficznych: [kopiuj]
Jesteśmy przekonani, że doświadczenie firmy Hejmanowski Edward Przewozy Autokarowe w branży oraz jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom kompetencji i obsługi Klientów.

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
A
Aneta
polecam zamawiać na wycieczki szkolne ! Jako opiekun grupy która jechała na wycieczkę jestem bardzo zadowolona i pozdrawiam
S
S
Polecam firmę. Są bardzo rzetelni i uczciwie działają.
M
Michał
Polecam gorąco. Bardzo rzetelna firma i przy okazji miły kontakt z właścicielem.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.