Wagi Ciarka Piotr

Legalizacja, budowa, naprawa wag: samochodowych, sklepowych, przemysłowych.

Wagi
ul. Południowa 11a, 09-400 Płock mazowieckie
(6 opinii) napisz opinię
Wagi Ciarka Piotr
ul. Południowa 11a, 09-400 Płock mazowieckie
NIP
7742328550
Telefon
Wagi Ciarka Piotr

Informacje

Opis działalności firmy Wagi Ciarka Piotr w Płock
Siedziba firmy znajduje się w Płocku przy ul. Południowej 11A, na terenie województwa mazowieckiego. Specjalizujemy się w budowie wag do 60 ton. Działalność w branży rozpoczęliśmy w 2002 roku, od początku świadcząc usługi na wysokim poziomie.
Produkty i usługi
Głównym przedmiotem działalności naszej firmy jest budowa oraz naprawa wag do 60 ton. W ofercie można znaleźć także konserwację i hybrydyzację wag. Podejmiemy się naprawy urządzeń i oprogramowań wagowych. Możemy zaproponować wagi samochodowe, dozowniki wagowe oraz wagi pod mieszalniki rożnego rodzaju surowców.

Ponadto oferujemy:
- wagi pod silosy,
- wagi przemysłowe,
- wagi najazdowe,
- wagi platformowe,
- wagi kolejkowe,
- wagi inwentarzowe.

Do zakresu świadczonych przez nas isług należy naprawa i konserwacja wag aptecznych. Jesteśmy także w stanie naprawić wagi elektryczne, kontrolne i sklepowe.

Nasza kadra pracownicza jest doświadczona oraz wykwalifikowana. Do każdego zlecenia podchodzimy z zaangażowaniem. Dokładamy wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania naszych Klientów. Zapewniamy wysoką jakość świadczonych usług z zachowaniem konkurencyjnych cen.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, a w razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Zapraszamy do współpracy z naszą firmą.

Aktualności

waga inwentarzowa

21.02.2024

Wagi platformowe, wagi kolejkowe oraz wagi inwentarzowe to tylko niektóre z wysokiej jakości produktów oferowanych przez firmę WAGI z Płocka, która od lat specjalizuje się w dostarczaniu precyzyjnych i niezawodnych rozwiązań dla różnych branż. Dzięki nowoczesnym technologiom oraz solidnemu wykonaniu, wagi te doskonale sprawdzają się w przemyśle, rolnictwie, handlu czy logistyce, umożliwiając szybkie i dokładne ważenie towarów oraz zwierząt. Warto dodać, że firma WAGI nie tylko sprzedaje, ale także serwisuje swoje produkty, oferując profesjonalne wsparcie techniczne oraz gwarancję na zakupione urządzenia. Zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem, który z przyjemnością pomoże Państwu dobrać odpowiednie rozwiązania dla swoich potrzeb oraz przedstawi atrakcyjne warunki współpracy.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(6 opinii) napisz opinię
M
Maks
Sprawna konserwacja wag, działa jak nowa. Super, polecam!
J
Jacek
Budowa wagi do 60 ton przebiegła sprawnie, dziękujemy i polecamy tę firmę.
T
Tomek
Regularnie oddajemy do przeglądu nasze wagi apteczne, zawsze do tej firmy. Polecamy, wywiązują się ze zleceń profesjonalnie!
M
Mirek
Krótki czas serwisowania wagi przemysłowej. Polecamy.
E
Edek
Firma godna polecenia, wykonali dla nas wagę samochodową do 60 ton. Na pewno w razie awarii skorzystamy z ich usług ponownie.
O
Oliwer
Świetna firma, która podjęła się modernizacji systemów dozujących i urządzeń współpracujących z nimi. Zlecenie zrealizowane rzetelnie oraz terminowo, za co serdecznie dziękujemy. Polecamy.