"Dom pod Złotym Dębem" S.C.

Opieka prywatna nad osobami starszymi
ul. Biała 2, 26-604 Radom mazowieckie
(1 opinia) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

Kontakt

Telefon
(48) 385 86 20
Adres korespondencyjny
ul. Biała 2, 26-604 Radom mazowieckie

Informacje

Głównym profilem działalności firmy "Dom pod Złotym Dębem" S.C. jest Opieka prywatna nad osobami starszymi. Siedziba firmy znajduje się w miejscowości Radom w województwie mazowieckim.
Ponieważ nie posiadamy szczegółowych informacji na temat oferty firmy, proponujemy kontakt telefoniczny (48) 385 86 20
Jeśli chcesz nawiązać z "Dom pod Złotym Dębem" S.C. kontakt osobisty, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych: [kopiuj]. Siedziba firmy mieści się pod adresem 26-604 Radom ul. Biała 2,.
Wysoki poziom wiedzy i kompetencji firmy, wynikający z wieloletniej działalności w branży, zapewni klientom "Dom pod Złotym Dębem" S.C., spełnienie oczekiwań i realizację powierzonych jej projektów.

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
D
Dorota
Po dwóch pobytach moich członków rodziny w tym Domu - zdecydowanie polecam. Ciepła, miła atmosfera. Dobre warunki bytowe (bardzo smaczne, świeże posiłki). Czysto i schludnie. Ludzie pomocni i otwarci na sugestie. I co dla mnie ważne - żadnych "babciu, dziaduniu" - z dużym szacunkiem dla pensjonariuszy. Zdecydowanie polecam !
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.