Wiesz jak się skutecznie zareklamować?

Daj się znaleźć w największej internetowej wyszukiwarce firm

od 49zł /miesięcznie

Zobacz więcej produktów reklamowych

Jestem zainteresowany ofertą,
proszę o kontakt.

Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon, o ile została wyrażona stosowna zgoda), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail (o ile została wyrażona stosowna zgoda) oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

Dodaj firmę do Panoramy Firm

Nie jestem właścicielem firmy

Chciałbym dodać firmę, kawiarnię, restaurację lub punkt usługowy do wyszukiwarki Panorama Firm.

Mam firmę

Chciałbym dodać swoją firmę lub sprawdzić czy znajduje się już w wyszukiwarce lokalnej Panorama Firm.

Twoja firma w Panoramie Firm

Dodaj firmę w mniej niż 60 sekund

Eniro Polska Sp. z o.o. zachowuje prawo do odstąpienia od bezpłatnej publikacji danych teleadresowych w powyższych formach, dostarczania informacji bez podania przyczyny oraz bez poinformowania zamawiającego.

Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

"Lidex" P.P.H.U. Producent Artykułów Metalowych Lidia Frużyńska w Panoramie Firm

Opis działalności

Podstawowym profilem działalności jest produkcja metodą obróbka skrawaniem. Wykonujemy detale ze stali automatowej,mosiądzu i aluminium w średnicy od 7 do 32. Wykonujemy również detale z poliamidu. Jesteśmy producentem detali metalowych - rysunkowych, metodą obróbka skrawaniem ze stali automatowej 11SMn, mosiądzu, aluminium i poliamidu.Wykonujemy również wiercenie, gwintowaie, zataczanie.

O nas

W kooperacji na rynku działamy od 1980 roku.Park maszynowy oparty jest o automaty tokarskie krzywkowe, prasy mimośrodowe,frezarki, tokarki.
Produkujemy detale dla branży meblarskiej, budowlanej, samochodowej, piwowarskiej, energetycznej i elektrycznej.Detale w zalezności od zamówień wykonujemy surowe lub z powłoką galwaniczną.Produkujemy z materiałów własnych atestowanych lub z powierzonych.Wykonujemy również prace ślusarskie - gwintowanie,wiercenie, zatacznie. Zdobyte doświadczenie pozwala na rzetelne i terminowe wykonanie zleceń zgodnie z rysunkami zleceniodawców.

Marki i specjalizacje

współpracujemy z zakładami branż: meblaska,budowlana, samochodowa, energetyczna, elektroniczna.

Produkty i usługi

Podstawowym profilem działalności jest produkcja obróbką skrawaniem detali(tulejki, zaczepy,trzpienie, kołki, dwugwinty, nakrętki) ze stali automatowej, mosiądzu i aluminium w średnicy od 7 do 32.
Produkujemy również detale z poliamidu.Są to detale rysunkowe, nienormowane.

Opinie

0/1000
Bardzo rzetelna firma. POLECAM do współpracy
Zbigniew 1971 2013-10-16
Super solidna firma
Kornel 2013-09-29
Super firma, można na nich polegać !!
Wiktor 2010-04-27
Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij