"Eurotrans" S.C. Przedsiębiorstwo Transportu Międzynarodowego Krawczyk Dariusz Iżmański Karol

Transport międzynarodowy
ul. Folwarczna 59A, 26-601 Radom mazowieckie
(4 opinie) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(5)
Telefon
601 877 010

Informacje

Firma "Eurotrans" S.C. Przedsiębiorstwo Transportu Międzynarodowego Krawczyk Dariusz Iżmański Karol prowadzi działalność w branży Transport międzynarodowy. Jej siedziba znajduje się w miejscowości Radom w województwie mazowieckim.
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat działalności "Eurotrans" S.C. Przedsiębiorstwo Transportu Międzynarodowego Krawczyk Dariusz Iżmański Karol, skorzystaj z możliwości kontaktu poprzez email: ptm_eurotrans@op.pl lub telefon: 601 877 010
Z przedstawicielem firmy "Eurotrans" S.C. Przedsiębiorstwo Transportu Międzynarodowego Krawczyk Dariusz Iżmański Karol możesz spotkać się także osobiście, pod adresem 26-601 Radom ul. Folwarczna 59A,. Jeśli korzystasz z nawigacji GPS możesz użyć współrzędnych geograficznych: [kopiuj]
W ofercie firm z branży, najczęściej pojawiają się:
Mamy nadzieję, że w ofercie firmy "Eurotrans" S.C. Przedsiębiorstwo Transportu Międzynarodowego Krawczyk Dariusz Iżmański Karol znajdziesz to, czego poszukujesz. Firma dokłada wszelkich starań, aby oferowane przez nią usługi były na jak najwyższym poziomie.

Opinie

(4 opinie) napisz opinię
O
ostry
Wszystko w jak najlepszym porządku
5
512988800
w sprawie rozliczenia
A
Arkadiusz
DŁUŻNIK, nie płaci, przeciąga, kręci, nie odbiera telefonów...
D
Dorota
Uwaga nie płacą !!!. Wzywam do zapłaty faktury z lutego 2019 roku!!!! Ustala termin zaległej płatności i nie paci , nie odbiera telefonów!! Brak kontaktu.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.