Wynajem podnośników koszowych i zwyżek Pv-Power24

Wynajem podnośników koszowych - fotowoltaika - pompy ciepła

Podnośniki
ul. Kościelna 26/1, 26-600 Radom, woj. mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Wynajem podnośników koszowych i zwyżek Pv-Power24
ul. Kościelna 26/1, 26-600 Radom, woj. mazowieckie
NIP
8111367328
Telefon
Wynajem podnośników koszowych i zwyżek Pv-Power24

Informacje

Opis działalności firmy Wynajem podnośników koszowych i zwyżek Pv-Power24 w Radom
W Pv-Power24 z Radomia specjalizujemy się w pracach wysokościowych, zapewniając kompleksowe rozwiązania dla naszych klientów. Działamy w branży od wielu lat, zdobywając doświadczenie i zaufanie naszych klientów. Obecnie nasza oferta to również odnawialne źródła energii. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami.
Produkty i usługi
Nasza firma powstała z myślą o wykonywaniu zadań wymagających pracy na wysokościach. Dysponujemy wykwalifikowanym zespołem pracowników oraz nowoczesnym sprzętem, w tym podnośnikami koszowymi o imponującym zasięgu - nawet do 38 metrów nad ziemią. Dzięki temu możemy zagwarantować precyzję wykonania i terminowość realizacji.

W ramach naszych usług oferujemy szeroki zakres działań, w tym:
- Mycie wysoko położonych okien i elewacji,
- Usuwanie sopli i śniegu,
- Przycinanie gałęzi oraz wycinanie drzew,
- Montaż konstrukcji reklamowych,
- Prace konserwacyjne i remontowe.

Zapewniamy profesjonalną obsługę klienta, dostosowując się do ich potrzeb i zapewniając pełne wsparcie na każdym etapie realizacji zlecenia.

To jednak nie wszystko! Naszą działalność poszerzyliśmy również o branżę OZE. Projektujemy i wykonujemy między innymi instalacje fotowoltaiczne dla gospodarstw domowych, gospodarstw rolnych oraz firm. Instalujemy systemy o mocy od kilku do kilkudziesięciu kW. Zapewniamy bezpłatny audyt energetyczny, pomoc w doborze i dostawę technologii, montaż instalacji PV i jej podłączenie do domowej sieci, pomoc w zgłoszeniu instalacji do właściwego zakładu energetycznego. Udzielamy też wsparcia technicznego i uzyskaniu dofinansowania inwestycji.

Dodatkowo instalujemy ekologiczne i wydaje pompy ciepła do zasilania instalacji C.O. i C.W.U.

Więcej informacji o naszych usługach oraz realizowanych projektach udzielamy zarówno drogą mailową, jak i telefoniczną. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i dołączenia do grona zadowolonych klientów Pv-Power24!
Zasięg działania
Firma Wynajem podnośników koszowych i zwyżek Pv-Power24 z lokalizacji: Radom świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
łódzkie, mazowieckie

Aktualności

podnośnik koszowy

19.05.2024

W PV-Power24.pl, z siedzibą w Radomiu, naszym głównym celem jest wykonywanie zleconych prac wysoko nad ziemią, zawsze dbając o najwyższą jakość usług. Aby to osiągnąć, zatrudniamy wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników, w tym operatorów maszyn, a także inwestujemy w nowoczesne wyposażenie, które pozwala nam sprostać nawet najbardziej wymagającym zadaniom. Dzięki naszym podnośnikom koszowym jesteśmy w stanie pracować na wysokościach sięgających aż 38 metrów nad ziemią, co sprawia, że możemy realizować szeroką gamę projektów. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami – gwarantujemy dokładność, terminowość oraz pełne zadowolenie z naszych usług!

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń