Agro-Max Sp.j. Leszczyński W.

Artykuły i sprzęt ogrodniczy
ul. Lubelska 65, 26-600 Radom mazowieckie
(8 opinii) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(4)
(4)
(4)
(4)

Informacje

Firma prowadzi swoją działalność w ramach branży Artykuły i sprzęt ogrodniczy. Agro-Max Sp.j. Leszczyński W. ma swoją siedzibę w miejscowości Radom w województwie mazowieckim.
Ponieważ nie posiadamy szczegółowych informacji na temat oferty firmy, proponujemy kontakt telefoniczny (48) 36... lub mailowy: agromaxzerdz@op.pl
Z przedstawicielem firmy Agro-Max Sp.j. Leszczyński W. możesz spotkać się także osobiście, pod adresem 26-600 Radom ul. Lubelska 65,. Jeśli korzystasz z nawigacji GPS możesz użyć współrzędnych geograficznych: [kopiuj]
Większość firm działających w branży, świadczy działalność obejmującą, m.in:
Wieloletnia obecność firmy na rynku, pozwala nam na przekonanie, że jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom obsługi i kompetencje niezbędne do załatwienia przedsięwzięć zleconych Agro-Max Sp.j. Leszczyński W..

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(8 opinii) napisz opinię
J
Julietta
To najlepszy sklep ogrodniczy w okolicy. Kupuję u nich narzędzia, środki do pielęgnacji roślin i materiał siewny. Duży wybór i bardzo fajne ceny.
M
Mateusz
Już nie raz dla mnie sprowadzali jakieś nasiona. Można na nich liczyć, bo klient w tej firmie jest najważniejszy. Prowadzę firmę ogrodniczą i cieszę się, że mogę u nich się zaopatrywać.
Y
Ynazia
Jestem bardzo zadowolony z miłej i konkretnej obsługi. Serdecznie polecam.
I
Ibuwin
Atrakcyjne cenowo akcesoria dla ogrodników. Zdecydowanie 5/5.
J
Jxisy
Polecam z czystym sumieniem, za ogromny wybór akcesoriów ogrodniczych w świetnych cenach. Naprawdę warto ich odwiedzić.
U
Unula341
Gorąco polecam. To sklep ogrodniczy z prawdziwego zdarzenia, który swoich klientów traktuje naprawdę poważnie.
A
Agnes946
Odwiedzam ich regularnie i zawsze potrafią mi doradzić coś ciekawego dla mojego ogrodu. Naprawdę miła i konkretna obsługa.
M
Midafomi
Polecam. Materiały siewne z ich oferty to najwyższa klasa. Zawsze zapewniają mi plony.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.