Praktyka Lekarska Piotr Radziszewski

Stomatolodzy i protetycy
ul. Okulickiego 48, 26-600 Radom mazowieckie
(13 opinii) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

Kontakt

Adres korespondencyjny
ul. Okulickiego 48, 26-600 Radom mazowieckie

Informacje

Firma Praktyka Lekarska Piotr Radziszewski prowadzi działalność w branży Stomatolodzy i protetycy. Jej siedziba znajduje się w miejscowości Radom w województwie mazowieckim.
Z przedstawicielem firmy Praktyka Lekarska Piotr Radziszewski możesz spotkać się także osobiście, pod adresem 26-600 Radom ul. Okulickiego 48,. Jeśli korzystasz z nawigacji GPS możesz użyć współrzędnych geograficznych: [kopiuj]
Liczymy na to, że doświadczenie Pracowników Praktyka Lekarska Piotr Radziszewski oraz zakres świadczonych usług, pozwolą spełnić Twoje oczekiwania.

Opinie

(13 opinii) napisz opinię
R
Romek
Jestem bardzo zadowolony z tego że umówiłem się tutaj. Profesjonalne podejście i fachowa pomoc
J
Jeremiasz
Jeżeli okaże się że potrzebujesz interwencji chirurga stomatologa to warto zwrócić się do Pana Piotra. Moje problemy rozwiązała profesjonalnie bardzo dbając o to żeby mnie czuł bólu.
D
Dominik
Fachowe podejście do pacjenta, pewna ręką, skuteczne metody leczenia polecam
D
K
Danuta Kulczyńska
Trafiłam do lekarza Piotra Radziszewskiego z torbielą korzeniowa , zabieg dość skomplikowany .Muszę przyznać że to wspaniały lekarz, człowiek o wielkim sercu i umiejętnościach.Pelen profesjonalizm .Polecam lekarza z czystym sumieniem ,oraz bardzo dziękuję
T
Tamara
Interwencja w sprawie zatrzymanego zęba to pełen sukces. Dziękuję za tak fachową pomoc!
L
Lucyna
Jestem pod bardzo dużym wrażeniem podejścia Pana Doktora. Znajomi opowiadali mi straszne historie na temat wyrywania ósemki co jedna historia to straszniejsza. Więc naprawdę bałam się tego zabiegu. Jednak okazało się że wszystko poszło szybko sprawnie i nie bolało!
P
Paweł
Polecam bałem się strasznie usuwać ósemkę ale poszło mega sprawnie i szybko, nie czułem bólu
A
Anna
W końcu skończył się mój problem z bruksizmem i nie niszczę sobie zębów jestem bardzo wdzięczna panu doktorowi polecam go gorąco jest bardzo zaangażowany w sprawy pacjentów
M
Monika
Lekarz bardzo oddany pacjentom, zależy mu na rozwiązaniu problemów zdrowotnych i pomocy pacjentowi! Polecam!
G
N
Gabrysia Nowak
Ósemka usunięta szybko i bez bólu, polecam
E
Ewela
Polecam, doskonale radzi sobie nawet z trudnymi przypadkami, gdzie inni lekarze rozkładają ręce. Dzięki Jego pomocy znowu mogę cieszyć się życiem!
G
1
Gość 1
Najlepszy !!!
A
G
Artur Grodzki
Słuchajcie jeśli ktokolwiek z was oglądał chirurgów,czy jakiś inny dobry serial o lekarzach,to idąc do pana doktora Piotra Radziszewskiego,to trafia jak w serialu,zajebisty,profesjonalny,lepiej nie traficie,polecam z czystym sumieniem ja przez 48 lat jak żyję,na takiego lekarze nie trafiłem w skali od 0 do 10 czysta 11,zawsze z zamkniętymi oczami dałbym mu się znowu pokroić
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.