Aaron - Zakład Pogrzebowy

Kompleksowa obsługa ceremonii pogrzebowych

Usługi pogrzebowe
ul. Podwalna 10/1, 26-600 Radom, woj. mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Aaron - Zakład Pogrzebowy
ul. Podwalna 10/1, 26-600 Radom, woj. mazowieckie
NIP
9482614566
Telefon
Aaron - Zakład Pogrzebowy

Informacje

Opis działalności firmy Aaron - Zakład Pogrzebowy w Radom
Zakład pogrzebowy znajduje się w Radomiu, w województwie mazowieckim. Od 2000 roku świadczymy usługi w zakresie ceremonii pogrzebowych. Od początku istnienia działalności stawiamy na wysoką jakość i profesjonalizm. Zaufało nam już wielu klientów – mamy nadzieję, że i Wy zdecydujecie się na nawiązanie z nami współpracy! W razie pytań pozostajemy do dyspozycji. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego – odpowiemy Wam tak szybko, jak to możliwe!
Produkty i usługi
Odejście bliskiej osoby jest traumatycznym przeżyciem. To czas, w którym trudno skupić się na formalnościach. Jeśli znaleźliście się w takiej sytuacji, to najlepszym wyborem jest skorzystanie z usług zakładu pogrzebowego Aaron w Radomiu.

Zapewniamy kompleksową obsługę ceremonii pogrzebowych różnych obrządków wyznaniowych. Służymy pomocą w uzyskaniu zasiłku pogrzebowego oraz dopełnianiu formalności w USC, w tym tych związanych z uzyskaniem aktu zgonu.

Oferujemy całodobową eksportację ciał z domów, szpitali i innych miejsc. Mamy uprawnienia do realizacji krajowego i międzynarodowego transportu zmarłych i prochów. Wykonujemy też przewóz uczestników pogrzebu autokarem.

W naszej ofercie znajdziecie bogaty wybór trumien i urn. Zajmujemy się również przygotowywaniem oraz rozwieszaniem klepsydr i nekrologów.

Na potrzeby ceremonii pogrzebowych wykonujemy piękne wieńce i wiązanki. Jesteśmy w stanie także zapewnić stosowną oprawę muzyczną.

Zasięg działania
Firma Aaron - Zakład Pogrzebowy z lokalizacji: Radom świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
mazowieckie, Radom

Aktualności

trumny

14.05.2024

Trumny są nieodłącznym elementem ceremonii pogrzebowej, które pełnią kluczową rolę w ostatnim pożegnaniu bliskiej osoby. Zakład pogrzebowy Aaron w Radomiu oferuje szeroki wybór trumien, dostosowanych do indywidualnych potrzeb oraz upodobań klientów, dbając jednocześnie o najwyższą jakość wykonania oraz estetykę produktów. Warto zwrócić uwagę na różnorodność materiałów, z których są wykonane trumny, takich jak drewno, sklejka czy metal, a także na bogactwo wzorów i kolorów, które pozwalają na wyrażenie szacunku i uczuć wobec zmarłego. Zapraszamy do kontaktu z zakładem pogrzebowym Aaron w Radomiu, aby uzyskać więcej informacji oraz wsparcie w wyborze odpowiedniej trumny dla swoich bliskich.

pogrzeb

02.03.2024

Odejście bliskiej osoby to zawsze trudny i bolesny czas, który wymaga od nas nie tylko radzenia sobie z żałobie, ale także załatwiania wielu formalności związanych z organizacją pogrzebu. W takim okresie warto zwrócić się o pomoc do profesjonalistów, którzy zrozumieją nasze potrzeby i podejmą się tego niełatwego zadania. Zakład pogrzebowy Aaron z Radomia to doświadczony zespół specjalistów, którzy z troską i zaangażowaniem zajmą się wszystkimi aspektami ceremonii pogrzebowej, tak abyśmy mogli w spokoju pożegnać się z ukochaną osobą. Zapraszamy do kontaktu, abyśmy mogli wspólnie stworzyć godny i pełen szacunku ostatni hołd dla Państwa bliskich.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń