Stolrad Sp. z o.o.

Zapewniamy klientom kompleksową ofertę konstrukcji aluminiowo-szklanych.

ul. Sadownicza 4, 26-600 Radom mazowieckie
poniedziałek 08:00 - 16:00
wtorek 08:00 - 16:00
środa 08:00 - 16:00
czwartek 08:00 - 16:00
piątek 08:00 - 16:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(48) 340 59 12
483405960
602612929
483405912
Adres korespondencyjny
ul. Sadownicza 4, 26-600 Radom mazowieckie

Informacje

O nas
Firma STOLRAD Sp. z o.o. rozpoczęła swą działalność w 1997 roku . Naszym głównym celem działania jest zapewnienie klientom kompleksowej oferty w dziedzinie konstrukcji aluminiowo – szklanych stosowanych w budownictwie.

Projektujemy i wykonujemy ściany kurtynowe, ślusarkę aluminiową zewnętrzną i wewnętrzną, konstrukcje ognioodporne oraz świetliki i ogrody zimowe. Proponujemy również elewacje w systemie Alucobond i Reynobond, wentylowane elewacje ceramiczne oraz okładziny aluminiowe Hunter–Douglas.

Staramy się aby nasza firma była coraz lepiej zorganizowana i wszechstronnie przygotowana do realizacji najtrudniejszych projektów inwestycyjnych. Olbrzymi nacisk stawiamy na wysoki standard naszych usług, wykorzystując doświadczenie i potencjał techniczno – ekonomiczny zarówno własny, jak i naszych partnerów.
Opis działalności
Firma STOLRAD Sp. z o.o. rozpoczęła swą działalność w 1997 roku. Naszym głównym celem działania jest zapewnienie klientom kompleksowej oferty w dziedzinie konstrukcji aluminiowo – szklanych stosowanych w budownictwie. Projektujemy i wykonujemy ściany kurtynowe, ślusarkę aluminiową zewnętrzną i wewnętrzną, konstrukcje ognioodporne oraz świetliki i ogrody zimowe.
Produkty i usługi
Głównym przedmiotem działania firmy Stolrad jest zapewnienie klientom kompleksowej obsługi w dziedzinie konstrukcji aluminiowo-szklanych stosowanych w budownictwie. Działamy na terenie całego kraju. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu oraz profesjonalizmowi, zaufało nam już wielu klientów. Współpraca z nami to gwarancja kompleksowej obsługi. Projektujemy i wykonujemy:
• ściany kurtynowe,
• konstrukcje ognioodporne,
• świetliki
• ślusarka aluminiowa zewnętrzna i wewnętrzna.

Oferujemy kompleksowe rozwiązania systemów okiennych i drzwiowych zarówno do zabudowy zewnętrznej, jak i wewnętrznej. Nasze profile aluminiowe to innowacyjne i nowoczesne systemy pozwalające na uzyskanie doskonałych parametrów izolacyjności cieplnej, akustycznej, ochrony przed wiatrem i wodą. Oprócz tego jesteśmy autoryzowanym producentem drzwi i przegród ognioodpornych w oparciu o system profili aluminiowych TM 75EI Yawal System. Zajmujemy się również montażem okładzin elewacyjnych, sufitów oraz osłon słonecznych producentów takich jak: Alucobond, ArGeTon, Reynobond oraz Hunter Douglas. W ramach naszej oferty konstrukcji szklanych proponujemy Państwu: drzwi, ścianki bezramowe- szklane i akustyczne oraz zadaszenia szklane. Dodatkowo proponujemy pełną gamę rozwiązań kompletnych wejść: automatyczne drzwi przymykowe, drzwi przesuwne, drzwi obrotowe i kurtyny powietrzne.
Ponadto oferujemy montaż i wykonanie ogrodów zimowych w systemach Reynaers oraz TS aluminium. Wykonujemy również elewacje w systemie Alucobond i Reynobond, wentylowane elewacje ceramiczne oraz okładziny aluminiowe Hunter–Douglas.

Zależy nam na Państwa zadowoleniu, dlatego kładziemy nacisk na wysoki standard naszych usług. Wykorzystujemy bogate doświadczenie oraz potencjał ekonomiczny zarówno własny, jak i naszych partnerów. Zapewniamy terminową realizację powierzonych nam zadań.Gwarantujemy konkurencyjne ceny. Nasi pracownicy to doświadczeni specjaliści, którzy służą pomocą i fachowym doradztwem na każdym etapie współpracy.
Marki i specjalizacje
Konstrukcje aluminiowe, okna, drzwi ścianki, fasady, świetliki, ogrody zimowe, balustrady * Przegrody ognioodporne * Okładziny elewacyjne: Alucobond, Reynobond, Argeton, Hunter Dauglas * Stolarka PVC Aluplast * Automatyka drzwiowa * Konstrukcje całoszklane, drzwi, ścianki bezramowe, zadaszenia.
Certyfikaty
System posiada Aprobatę Techniczną ITB AT-15-6830/2005.Potwierdzeniem wysokich parametrów produkowanych przez naszą firmę wyrobów jest CERTYFIKAT ZGODNOŚCI Nr ITB – 0983/W wydany przez Instytut Techniki Budowlanej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. na obszarze wymienionych miejscowości:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
K
K.L
2017-12-21 21:05:35
Profesjonaliści. Znają się na rzeczy. Polecam.