Wlazło Stanisław Budowlane usługi. Tynki, ocieplenia budynków

Remonty mieszkań i elewacji, usługi wykończeniowe w konkurencyjnych cenach!

Prace elewacyjne
ul. Warszawska 60, 26-600 Radom mazowieckie
poniedziałek 8:00 - 16:00
wtorek 8:00 - 16:00
środa 8:00 - 16:00
czwartek 8:00 - 16:00
piątek 8:00 - 16:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
604 707 829
Kierownik
604707829
Adres korespondencyjny
ul. Warszawska 60, 26-600 Radom mazowieckie

Informacje

Opis działalności
Stanisław Wlazło, jest właścicielem firmy budowlanej, której specjalnością są prace elewacyjne i tynkarskie. Siedziba przedsiębiorstwa mieści się w Radomiu, na terenie województwa mazowieckiego. Rozpoczęliśmy działalność w 2017 roku i od samego początku cieszymy się pewną pozycją na rynku branżowym. Zapraszamy!
Produkty i usługi
Nasza firma specjalizuje się w wykonywaniu i remontach elewacji. Prace elewacyjne wykonujemy z materiałów własnych lub powierzonych przez klienta.

Działamy na rynku od wielu lat, a oferowane usługi budowlane cieszą się dużą popularnością. Zyskaliśmy zaufanie wielu klientów, dla których stale się rozwijamy oraz inwestujemy w nowoczesne sprzęty. Cechuje nas terminowość w realizacji zleceń, a także elastyczne warunki umowy.


Oferta:

- projekty elewacji,
- montaż elewacji,
- remont elewacji,
- renowacja elewacji,
- docieplenia budynków.


Oferujemy pomoc przy doborze i zakupie materiałów budowlanych, zapewniamy także ich transport. W systemach dociepleniowych stosujemy tynki zewnętrzne i wewnętrzne, maszynowe, gipsowe oraz cementowo-wapienne. Świadczymy dodatkowo usługi wykończeniowe, takie jak gruntowny remont mieszkania. Zajmiemy się kompleksowym wykańczaniem wnętrz, malowaniem, szpachlowaniem czy obniżaniem sufitów z zastosowaniem płyty kartonowo-gipsowej.


Usługi skierowane są do klientów indywidualnych oraz firm. Jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających zleceniodawców. Pracujemy tylko z wykorzystaniem materiałów o wysokiej jakości, które są gwarancją trwałości zrealizowanych usług.


Jeśli szukają Państwo rzetelnej firmy, która terminowo i w dobrej cenie przeprowadza prace elewacyjne, zapraszamy do kontaktu. Zapewniamy fachowe podejście do każdego zlecenia oraz szybki czas realizacji. Pozostajemy w stałym kontakcie z naszymi klientami na każdym etapie współpracy — chętnie odpowiemy na pytania dotyczące docieplenia elewacji. Nasze usługi świadczymy m.in. na terenie Szydłowca, Przysuchy, Pruszkowa, Zwolenia, Grodziska Mazowieckiego, Kozienic, Grójca oraz Piaseczna.


Serdecznie zapraszamy!
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
Szydłowiec, Przysucha, Pruszków, Zwoleń, Lipsko, Grodzisk Mazowiecki, Białobrzegi, Kozienice, Grójec, Piaseczno

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń