Diler STIGA

Artykuły i sprzęt ogrodniczy
ul. Warszawska 77, 26-600 Radom mazowieckie
(11 opinii) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(4)
(4)
(4)
(4)

Informacje

Firma Diler STIGA prowadzi działalność w branży Artykuły i sprzęt ogrodniczy. Jej siedziba znajduje się w miejscowości Radom w województwie mazowieckim.
Niestety nie dysponujemy szczegółowymi danymi na temat oferty firmy.
Kontaktując się z jej przedstawicielem w drodze mailowej: techfix@partner-stiga.pl lub telefonicznej (48) 33... możesz uzyskać więcej informacji na temat oferowanych przez nią produktów i usług.
Jeśli chcesz nawiązać z Diler STIGA kontakt osobisty, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych: [kopiuj]. Siedziba firmy mieści się pod adresem 26-600 Radom ul. Warszawska 77.
Liczymy na to, że doświadczenie Pracowników Diler STIGA oraz zakres świadczonych usług, pozwolą spełnić Twoje oczekiwania.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(11 opinii) napisz opinię
J
P
Jurek P.
Sprawdzony, Fachowy i rzetelny serwis! Od wielu lat serwisuje tu swój traktorek .
M
Marceli
Polecam ich glebogryzarki. Nie można mieć zastrzeżeń do tego sprzętu. Widać, że jest dobrze przygotowany do sprzedaży i dalszego użytkowania.
M
Maksymilian
Duży wybór kosiarek w rozsądnych cenach! Z pewnością jeszcze kiedyś skorzystam z oferty Stiga.
K
Kamil
Kupiłem w sklepie Stiga robota koszącego i bardzo sobie chwalę takie rozwiązanie. Kiedy odpoczywam, maszyna wykonuje pracę za mnie!
K
Konrad
Traktorek akumulatorowy to ciekawe rozwiązanie. Po krótkiej eksploatacji widzę, że mniej z nim zachodu przy obsłudze niż ze spalinowym odpowiednikiem.
W
Wojciech
Wysokiej jakości urządzenia ogrodnicze. Podoba mi się, że Stiga ma tak wiele akumulatorowych rozwiązań.
B
Bogusss
Znam urządzenia Stiga, dlatego, kiedy kupiłem dom, postanowiłem też kupić kosiarkę tej marki. Wybrałem akumulatorową i nie żałuję.
K
kris1967
Mają wszystko, co potrzebne do prac ogrodniczych! Polecam sklep Stiga.
L
Lucy
Fatalna obsluga i oszusci
A
Asik
Najgorsza obsługa w sklepie jaka przytrafiła mi sie w moim życiu. Tak niemiłych osób szukać ze świecą i w dodatku stosunek do klienta jest porażający!!! W życiu moja noga nie przekroczy progu sklepu. Przykro mi, że są tacy ludzie na świecie, jak właściecielka sklepu i reszta personelu. Nie poplecam.
J
Julia
Profesjonalny sprzęt oraz serwis.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.