KR COMPANY Rafał Rutkowski

Hurtowa sprzedaż opakowań foliowych - profesjonalna obsługa, atrakcyjne ceny!

Opakowania
ul. Zbrowskiego 14, 26-600 Radom mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
694 035 757
KR COMPANY Rafał Rutkowski

Informacje

Opis działalności
KR COMPANY to firma zlokalizowana w Radomiu. Zajmujemy się sprzedażą opakowań foliowych. Właścicielem firmy jest Rafał Rutkowski. Na rynku działamy już od 2018 roku.
Produkty i usługi
Opakowania foliowe, folia bąbelkowa czy pudełka stanowią istotny aspekt wszystkich gałęzi gospodarki. Przemysł, handel czy usługi – wszystkie dziedziny wykorzystują folię lub pudełka do pakowania.
Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniom dostarczamy wyłącznie opakowania oraz folię najlepszej jakości, które cechują się wytrzymałością, funkcjonalnością, a przede wszystkim niezawodnością.

W ramach naszej oferty proponujemy:

- folię bąbelkową.
- opakowania z folii bąbelkowej,
- pudełka,
- naczynia jednorazowego dla cateringu
- opakowania tekturowe.

Dodatkowo możemy także zaoferować piankę polietylenową oraz rozmaite produkty z niej stworzone. Możemy polecić worki z pianki polietylenowej oraz przekładki z pianki polietylenowej. Ponadto zajmujemy się także sprzedażą zapinek drucianych do taśm PP, a także oferujemy zapinki blaszane i zapinki druciane do taśm pes. Uzupełnienie naszej oferty stanowią taśmy z nadrukiem firmowym.

Jesteśmy obecni na rynku już od prawie dwóch lat. Poprzez zdobyte w tym czasie doświadczenie oraz zaufanie sporego grona usatysfakcjonowanych klientów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakość wszystkich naszych produktów.

Możemy zapewnić rzetelność, dokładność oraz krótki czas realizacji zleceń.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń