Dakol Agro Marek Salamończyk

Sprzedaż roślin i artykułów ogrodniczych

Artykuły i sprzęt ogrodniczy
ul. Starowiejska 254, 08-110 Siedlce mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Dakol Agro Marek Salamończyk
ul. Starowiejska 254, 08-110 Siedlce mazowieckie
NIP
5381590879
Telefon
Dakol Agro Marek Salamończyk

Informacje

Opis działalności firmy Dakol Agro Marek Salamończyk w Siedlce
Firma Dakol Agro została założona przez Marka Salamończyka w 2016 roku. Siedziba naszej działalności mieści się w Siedlcach, na terenie województwa mazowieckiego.
Produkty i usługi
Zajmujemy się sprzedażą wysokiej jakości artykułów i sprzętu ogrodniczego. Dbamy o to, by nasza oferta była różnorodna oraz pełna produktów, które znamy i polecamy. W sprzedaży mamy zarówno artykuły dla osób profesjonalnie zajmujących się ogrodnictwem, jak i tych, którzy robią to z pasji.

W ofercie wyróżniamy między innymi produkty, takie jak:

- agrowłókniny i tkaniny,
- systemy nawadniania, w tym węże ogrodowe,
- narzędzia ogrodnicze,
- obrzeża trawnikowe,
- podłoża ogrodnicze, siatki, folie,
- kora ozdobna, kamień ozdobny,
- płotki, drabinki i tyczki ogrodowe.
- środki ochrony roślin,
- nawozy.

Poza tym polecamy Państwu również wysokiej jakości cebule, kłącza kwiatowe oraz sadzonki drzew, krzewów, warzyw oraz kwiatów. W asortymencie mamy także szeroki wybór nasion.

Dodatkowo sprzedaż obejmuje sadzonki warzyw i kwiatów rabatowych oraz balkonowych, które sami wyhodowaliśmy. Prowadzimy szkółkę krzewów ozdobnych i owocowych, dzięki czemu możemy zagwarantować Państwu piękne, silne i dorodne rośliny w atrakcyjnych cenach.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Siedziba Dakol Agro mieści się w Siedlcach, a więcej informacji znajdą Państwo na firmowej stronie internetowej.
Zasięg działania
Firma Dakol Agro Marek Salamończyk z lokalizacji: Siedlce świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie, kujawsko-pomorskie, lubelskie, lubuskie, łódzkie, małopolskie, mazowieckie, opolskie, podkarpackie, podlaskie, pomorskie, śląskie, świętokrzyskie, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe