Usługi Introligatorsko-Poligraficzne S.C. Mariola Pieńkowska Andrzej Pieńkowski

Profesjonalne usługi introligatorskie i poligraficzne

Drukarnie i poligrafia
ul. Wojska Polskiego 58, 08-110 Siedlce mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Usługi Introligatorsko-Poligraficzne S.C. Mariola Pieńkowska Andrzej Pieńkowski

Informacje

Opis działalności
Mariola i Andrzej Pieńkowscy prowadzą własną działalność od 2005 roku. Jej siedziba zlokalizowana jest na terenie Siedlec. Firma oferuje usługi introligatorskie.
Produkty i usługi
Zakład jest rodzinną firmą, która od wielu lat oferuje usługi introligatorsko-poligraficzne począwszy od projektu, aż do gotowego druku. Nowatorski park maszynowy jakim dysponuje działalność, pozwala na wykonywanie prac na najwyższym poziomie. Zakres działań obejmuje przede wszystkim wydruki na płótnie, skanowanie wielkoformatowe oraz oprawę prac dyplomowych. Drukowaniu podlegają przede wszystkim banery, plakaty, ulotki, wizytówki oraz kalendarze. W ofercie znajdują się również między innymi:

- wydruki pojedyncze,
- siatka mesh,
- druk na szkle,
- druk książek,
- zaproszenia,
- księgi gości,
- winietki.

Firma zajmuje się także oprawą obrazów. Dysponuje ramami aluminiowymi, drewnianymi i antyramami. Uzupełnieniem oferty są trofea, do których należą puchary szklane, drewniane i metalowe na postumentach, tabliczki na puchary z laminatu z grawerem, medale szklane i metalowe i wiele innych. Zakład przygotował również specjalne usługi dla architektów, którzy mogą skorzystać z takich czynności jak drukowanie planów, oprawianie i składanie projektów oraz kopiowanie i laminowanie.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z pełną ofertą, która znajduje się na stronie internetowej.

Zapraszamy.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń