"Profesja" Ośrodek Szkoleń Elżbieta Janowska

Pomiary, konsultacje i badania BHP
ul. Dobra 31 /14, 00-344 Warszawa Śródmieście, mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

(5)
(4)
(5)
(4)

Informacje

Siedzibą "Profesja" Ośrodek Szkoleń Elżbieta Janowska jest Warszawa w województwie mazowieckim. Działalność firmy koncentruje się na branży Pomiary, konsultacje i badania BHP.
Niestety nie dysponujemy szczegółowymi danymi na temat oferty firmy.
Kontaktując się z jej przedstawicielem w drodze mailowej: elzbietajanowska@poczta.onet.pl lub telefonicznej 603 064... możesz uzyskać więcej informacji na temat oferowanych przez nią produktów i usług.
Możesz osobiście odwiedzić siedzibę "Profesja" Ośrodek Szkoleń Elżbieta Janowska. Chcąc do niej dotrzeć kieruj się pod adres:ul. Dobra 31 /14, 00-344 Warszawa.
Korzystając z nawigacji GPS możesz posłużyć się współrzędnymi geograficznymi firmy: 52.23885N, 21.02738E. [kopiuj]
Jesteśmy przekonani, że doświadczenie firmy "Profesja" Ośrodek Szkoleń Elżbieta Janowska w branży oraz jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom kompetencji i obsługi Klientów.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.