ul. Grzybowska 16/22, 00-132 Warszawa Śródmieście, mazowieckie
poniedziałek 07:30 - 20:00
wtorek 07:30 - 20:00
środa 07:30 - 20:00
czwartek 07:30 - 20:00
piątek 07:30 - 20:00
sobota 08:00 - 13:00
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
511 116 895
Adres korespondencyjny
ul. Grzybowska 16/22, 00-132 Warszawa Śródmieście, mazowieckie

Informacje

O nas
Spółka Lekarska" Sp. z o. o. to przychodnia specjalistyczna z wieloletnią tradycją.

Prowadzi swoją działalność od 1991 roku i jest kontynuacją wcześniejszej Spółdzielni ZDROWIE, która leczyła pacjentów od 1968 roku. Lecznica ta zawsze była i jest miejscem, do którego stale zwracają się pacjenci po porady – czasem są to całe rodziny, a czasem nawet przedstawiciele kilku pokoleń.
Rozwój Warszawy, nowe firmy w Centrum naszej Stolicy korzystają z naszych usług w zakresie badań indywidualnych jak i badań pracowników przed podjęciem pracy.
Nasza przychodnia mieści się w ścisłym centrum Warszawy przy zbiegu ul. Jana Pawła i Grzybowskiej tuż za Centralą PZU i Hotelem RADISSON.

Oferta Spółki Lekarskiej sp. z o o . skierowana jest głównie do firm, średnich i małych które chcą zapewnić pracownikom profesjonalną opiekę medyczną. W ramach naszej oferty wykonujemy badania do pracy. Pracodawca może również zapewnić w naszej przychodni opiekę medyczną w zakresie podstawowym i specjalistycznym. Dysponujemy możliwością wykonania badań analitycznych( pełny zakres), zatrudniamy prawie wszystkich specjalistów.

Proponujemy swoim Klientom zorganizowanie badańw zakresie medycyny pracy dla grup pracowników lub dla całej firmy. Zorganizujemy badania pracownicze w ciągu jednego dnia po wcześniejszym przedstawieniu listy badanych pracowników. Sprawny przebieg będzie nadzorował pracownik naszej przychodni: zaplanuje badania u poszczególnych specjalistów, powiadomi pracowników o terminach.
Opis działalności
Spółka Lekarska" Sp. z o. o. to przychodnia specjalistyczna z wieloletnią tradycją. Prowadzimy badania indywidualnie oraz badania dla pracowników firm.
Produkty i usługi
Okresowe badania pracownicze są obowiązkiem każdego pracownika zatrudnionego na podstawie umowy o pracę. Niedopełnienie tego obowiązku może wiązać się z nieprzyjemnymi konsekwencjami – włącznie z utratą pracy. Warto o nich pamiętać, także ze względu na własne dobro. W czasie takiej wizyty doświadczony lekarz oceni, czy stan zdrowia pracownika pozwala mu na wykonywanie obowiązków służbowych. Sprawdzi też, jaki wpływ na wyniki naszych badań ma wykonywana praca. Profilaktyczne wizyty są ważne także z innego powodu – konsultacja lekarska u doświadczonych specjalistów, często pozwala na wykrycie niepokojących zmian zdrowotnych, we wczesnym ich stadium.

W pracy spędzamy średnio osiem godzin dziennie – to istotna część naszego życia. Ważne więc, by odpowiednio zadbać o swoje zdrowie. Specjaliści w naszej Przychodni wykonują badania pracownicze: wstępne, okresowe, kontrolne oraz końcowe. Oferujemy także pełen zakres świadczeń wynikających z ustawy o służbie medycy pracy. Dla wygody zarówno pracowników, jak i pracodawców, zawsze organizujemy badania kontrolne lub wstępne w ciągu jednego dnia.

W Prywatnej Przychodni „Spółka Lekarska” doświadczeni lekarze wykonują badania dla małych i średnich firm, a także dla szkół i uczelni wyższych. Istnieje także możliwość wykonania badań do celów sanitarno-epidemiologicznych, a także tych do prawa jazdy.

Naszą ofertę adresujemy także do firm, które chcą zapewnić swoim podwładnym kompleksową opiekę zdrowotną - zarówno w zakresie podstawowym, jak i specjalistycznym. Wykonujemy pełen zakres niezbędnych badań analitycznych, a także zapewniamy możliwość konsultacji z najlepszymi lekarzami każdej specjalizacji. Firmy, które zdecydują się rozpocząć współpracę z naszą przychodnią mogą zdecydować się na pakiet badań dla poszczególnych grup lub dla wszystkich pracowników.

Siedziba firmy mieści się w centrum Warszawy – przy ulicy Grzybowskiej 16/22. Zapraszamy także do odwiedzenia naszej strony internetowej i kontaktu telefonicznego.
Marki i specjalizacje
Poradnia dermatologiczna dla dorosłych i dla dzieci, medycyna pracy, poradnia internistyczna, poradnia kardiologiczna, poradnia laryngologiczna, poradnia neurologiczna, poradnia pulmonologiczna, poradnia okulistyczna, poradnia urologiczna, poradnia zdrowia psychicznego, pracownia mykologiczna
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
Nowy Dwór Mazowiecki, Wołomin, Otwock, Mińsk Maz., Ożarów Maz., Legionowo, Pruszków, Piaseczno

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń