Centrum Nauczania Języka Rosyjskiego

Języka rosyjskiego uczymy dzieci i dorosłych

Szkoły i kursy językowe
ul. Ptasia 4, 00-138 Warszawa Śródmieście, mazowieckie
(11 reviews) napisz opinię
Centrum Nauczania Języka Rosyjskiego
ul. Ptasia 4, 00-138 Warszawa Śródmieście, mazowieckie
Telefon
Centrum Nauczania Języka Rosyjskiego

Informacje

Opis działalności firmy Centrum Nauczania Języka Rosyjskiego w Warszawa
Centrum Nauczania Języka Rosyjskiego założyliśmy w 2003 roku. Nasza siedziba znajduje się w Warszawie. Właścicielką jest Monika Kazana.
Produkty i usługi
Głównym profilem naszej szkoły jest nauczanie języka rosyjskiego. Mamy w tym duże doświadczenie, dzięki któremu umiemy radzić sobie z każdym przypadkiem i dotrzeć do każdego ucznia. Zależy nam również, by pokazać kulturę i obyczaje panujące w Rosji. Z racji tego przygotowaliśmy szkołę tak, by w najlepszy sposób odzwierciedlała rosyjskie wnętrza i zachęcała do pogłębiania wiedzy na ten temat.

Uczą się u nas wykwalifikowani wykładowcy z Rosji, Ukrainy i Białorusi. Współpracujemy także z rosyjskojęzycznymi lektorami. Oferujemy zarówno kursy semestralne, jak i kursy wakacyjne.

Proponujemy Klientom:

- kursy dla dorosłych,
- kursy dla dzieci,
- kursy wakacyjne,
- kursy biznesowe,
- kursy przygotowawcze do matury i egzaminów certyfikacyjnych,
- specjalistyczne konwersacje.

Ciekawą opcją są również kursy specjalne, które realizujemy w Sankt Petersburgu w szkole językowej Stanisława Czernyszowa. Poza tym zlecić nam można tłumaczenia polsko-rosyjskie. Wykonujemy tłumaczenia ustne i pisemne zwykłe. Trudnimy się też tłumaczeniami uwierzytelnionymi. Tłumaczymy dokumentację biznesową i materiały reklamowe.

Zapraszamy do skorzystania z oferty - Centrum Nauczania Języka Rosyjskiego w Warszawie.
Zasięg działania
Firma Centrum Nauczania Języka Rosyjskiego z lokalizacji: Warszawa świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
mazowieckie

Opinie

(11 reviews) napisz opinię
R
Roman
Podoba mi się ich sposób nauczania młodszych dzieci. Prawie każde zajęcia opierają się na zabawie oraz poruszają tematy dostosowane do umysłów najmłodszych. Dzięki temu mój syn o wiele szybciej się uczy i jeszcze nigdy nie wyraził niechęci do korzystania z zajęć.
K
Katarzyna
Bardzo fajna szkoła, która potrafi wdrożyć ucznia od podstaw. Ja nie wiedziałam prawie nic, a po półrocznym kursie byłam w stanie w bardzo prosty sposób wypowiedzieć się na prawie każdy zadany temat.
I
Igor
Moi pracownicy korzystają z kursu w tej szkole i szlifują swoje umiejętności językowe. Niektórzy z głównych handlowców bardzo podnieśli swój poziom, co przekłada się to na nasze wyniki sprzedażowe.
E
Ewelina
Chodziłam tu na zajęcia indywidualne przez ponad rok. Zdążyłam przygotować się do rozszerzonej matury, dzięki której dostałam się na wymarzone studia. Szkoła jest świetna, bo mają tutaj wspaniałych nauczycieli, którzy nie tylko uczą języka, ale też kultury!
P
Piotrek
Super, że mogę pracować z tymi profesjonalistami. Tłumaczenia dokumentów robią nam bardzo dokładnie.
M
Marcelina
Moje dziecko chodzi do nich na zajęcia już 5. miesiąc. Jestem bardzo zadowolona z jego postępów w nauce. Widzę, że lubi chodzić na lekcje i chętnie opowiada o tym, co działo się podczas zajęć. Nauczyciele potrafią zainteresować wszystkich uczestników.
M
Maurycy
Lekcje przed maturą bardzo się przydały. To była dla mnie duża pomoc.
L
Les_zekQ
Warto korzystać z tych usług. Można dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy na temat Rosji.
D
Daria
Świetnie, że robią tłumaczenia przysięgłe. Współpracujemy z rosyjską firmą i jest nam to bardzo potrzebne.
K
Kalina
Chcę, by moje dziecko znało rosyjski i posłałam je tu na lekcje. Jest bardzo zadowolone, więc uznałam, że szkoła jest miła i przyjemna dla najmłodszych.
G
Gabriela
Według mnie to najlepsza szkoła językowa. W podobny sposób uczyła się także angielskiego i widzę znaczne różnice. Tu jest dużo lepiej.