Nikodar Dariusz Burzyński

Twój wykonawca prac remontowo-wykończeniowych

Wykończenia wnętrz
ul. Elbląska 10/38, 01-737 Warszawa Żoliborz, mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Nikodar Dariusz Burzyński
ul. Elbląska 10/38, 01-737 Warszawa Żoliborz, mazowieckie
NIP
9521460039
Telefon
Nikodar Dariusz Burzyński

Informacje

Opis działalności firmy Nikodar Dariusz Burzyński w Warszawa
Nikodar to firma, która znajduje się w Warszawie. Klientom oferujemy wykończenia wnętrz pod klucz. Wykonujemy meble kuchenne, montujemy stolarkę okienno-drzwiową oraz realizujemy wiele innych prac we wnętrzach.
Produkty i usługi
Marzycie o pięknym, funkcjonalnym i komfortowo urządzonym wnętrzu mieszkania lub domu? Wymarzony efekt osiągnięcie korzystając z pomocy naszej firmy. Nikodar w Warszawie specjalizuje się w przeprowadzaniu prac remontowo-wykończeniowych.

Zlecone przez Was remonty przeprowadzamy pod klucz. Pomagamy w tapetowaniu, wykonywaniu sztukaterii, malowaniu ścian oraz wielu innych pracach.

Zajmujemy się montażem stolarki okiennej i drzwiowej, w tym okien i drzwi PCV i aluminiowych. Montujemy również parapety wewnętrzne i zewnętrzne, w tym parapety marmurowe, granitowe, aluminiowe, drewniane i stalowe.

Precyzyjnie dokonujemy montażu moskitier ramkowych, otwieranych i do okien dachowych, rolet okiennych, karniszy i szyn, zlewozmywaków i mebli.

Przyjmujemy zlecenia na wykonywanie zabudów kuchni. Meble kuchenne projektujemy, produkujemy na wymiar oraz montujemy. Zajmujemy się także montażem blatów kuchennych.

Ponadto prowadzimy galerię sztuki i pomagamy w zagospodarowaniu ogrodów.
Zasięg działania
Firma Nikodar Dariusz Burzyński z lokalizacji: Warszawa świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
piaseczyński, pruszkowski, Warszawa, warszawski zachodni

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń